Twój Drag Brzmi Znajomo on-line: Drag Horror Story

  • Impreza

Twój Drag Brzmi Znajomo on-line: Drag Horror Story

Sobota, 31 października 2020

21:00

0 zł

Booooooom Dzieciaczki!

Teraz znów możecie się bać, bo wracamy z Waszym ulubiony drag show on-line. Twój Drag Brzmi Znajomo: Drag Horror Story – czyli edycja na sezon koszmarów i strachów, guseł i zaduszek. Tym razem to będą prawdziwe opowieści z krypty, gęsia skórka, że aż włosy staną dęba, no może nie mi.

Na kolejne trudne czasy, kolejna edycja Twój Drag Brzmi Znajomo! Idealna na halloweenową posiadówkę w zaufanym i bezpiecznym gronie. Zarezerwujcie sobie czas i miejsce przed kompem, telewizorem lub innym urządzeniem, gdzie oglądacie show. Złapcie swoje ulubione snaki i napitki, a resztą zajmiemy się my, Wasze ulubione dragsy. Obiecujemy mnówsto cukierków i jeszcze więcej psikusów!

Straszyć Was będą:
Babcia Chlamydia Black Diva Christina Corpse Drag King Heroes: Drag King Pantofel, Drag King Jack Strong, Drag Queer Transformers, Drag Queen Amethyst Heart KaKatharsis + Amba Fatima + Vipera Lola Eyeonyou Potocki Mariolkaa Rebell Paranoia Shady Lady Sir Johny D’Arc Vrona Twoja Stara

Do zoooooooobaczenia w sobotę 31.10 o godzinie 21:00. Show oczywiście transmitowane będzie FB Live oraz na www.twitch.tv/twoja___stara_

Strach się bać, co to będzie, co to będzie, ciemno wszędzie, głucho wszędzie.

Wydarzenie nie jest biletowane, ale liczymy na Wasze tip na zrzutce. Zamiast ticketów cegiełka Waszej miłości i wsparcia. Wrzucajcie tipy na wynagrodzenie dla artystów. Dziękujemy!

Ponownie nadchodzi trudny czas. Czas zamkniętych klubów, odwoływanych wydarzeń i przekładanych na później eventów. Wracamy do Was z rozrywką on-line, by móc mieć kontakt z naszą publicznością, ale także z naszą sztuką. Ponownie wiele i wielu z nas straciło możliwość pracy, a więc stałego zarobku. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami znów, że wspieracie nas, także waszymi wrzutkami.

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.