Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Uczta u sanah | Toruń

 • Koncert
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Uczta u sanah | Toruń

Niedziela, 22 maja 2022

18:00

od 50 zł

Największa sensacja polskiego popu ostatnich lat, sanah, rusza w kolejną trasę! Wyprzedane NoSory Tour i Kolońska i Szlugi Tour świadczą o ogromnym zainteresowaniu występami artystki. Zdobądź bilety na trasę Uczta Tour, która zawita do największych polskich miast takich jak Warszawa, Gdańsk, Łódź, Kraków, Wrocław czy Szczecin.

sanah hitem wdarła się na polską scenę muzyczną! Mimo, że nie wygrała programów telewizyjnych typu The Voice of Poland czy Mam Talent!, artystka radzi sobie jak mało kto. Jej album, Królowa dram, dotarł na sam szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów w Polsce, OLiS. To z tej płyty pochodzą takie przeboje jak Szampan, Melodia czy tytułowa Królow dram. sanah współpracowała też z największymi w naszym kraju, artystami takimi jak Vito Bambino, Dawid Podsiadło czy Matt Dusk.

Sprawdź niesamowite muzyczne show w wykonaniu sanah i wybierz się na jeden z koncertów artystki w ramach trasy Uczta Tour. Królowa dram odwiedzi m.in. Warszawę, Gdańsk, Łódź, Kraków, Szczecin czy Wrocław.

występują

informacja organizatora

sanah ma wielki zaszczyt zaprosić na wykwintną UCZTĘ!

To 11 wyjątkowych koncertów, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli*. Informujemy jednocześnie, że w Warszawie UCZTA odbędzie się aż dwa razy – drugi koncert będzie miał miejsce 18.04.2022.

Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszule i rozpocząć świętowanie!

18.04.2022 Warszawa, COS Torwar
19.04.2022 Warszawa, COS Torwar [SOLD OUT]
30.04.2022 Gdańsk, ERGO Arena
2.05.2022 Poznań, MTP Pawilon 5
7.05.2022 Tarnów, Arena Jaskółka Tarnów
14.05.2022 Gliwice, Arena Gliwice
15.05.2022 Lublin, Hala Globus
22.05.2022 Toruń, Arena Toruń
25.05.2022 Łódź, ATLAS Arena
26.05.2022 Kraków, TAURON Arena Kraków
27.05.2022 Wrocław, Hala Orbita
28.05.2022 Szczecin, Netto Arena

UWAGA!!
Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r., informujemy, że do uczestnictwa w koncertach sanah nie jest wymagany Unijny Certyfikat COVID ani żaden inny dokument potwierdzający fakt bycia zaszczepionym/zaszczepioną. Dotyczy to również biletów zakupionych przed 1 marca 2022 roku.

Link do Rozporządzenia: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20220000473/O/D20220473.pdf

bilety
VIP
od 799
Dopłata do Early Entrance
od 50
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Taco Hemingway @ Arena Toruń

  Piątek, 20 maja 2022

  Toruń

  Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem. Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**

 • Toruń Tattoo Konwent powered by Perła

  14.05 - 15.05.22

  Toruń

  Zapraszamy na PIERWSZY Tattoo Konwent w Toruniu! W weekend **14/15 maja** spotykamy się w po raz pierwszy w Toruniu! Przed nami dwa dni świetnej zabawy, wśród inspirujących ludzi. Cieszymy się, że możemy zaprosić Was do kolejnego miasta i dotrzeć z naszą imprezą do kolejnych wspaniałych osób! Przed nami najlepsze tatuaże, muzyka, sztuka i liczne atrakcje. Widzimy się! Na miejscu będziecie mogli: ► spotkać ulubionych artystów,► zobaczyć w akcji setki najlepszych tatuatorów z Polski i z zagranicy,► sprawdzić trendy, znaleźć inspirację i zrobić sobie wymarzony tatuaż, ► wystawić swoje tatuaże w konkursach, ► spędzić miło czas z ludźmi takimi, jak WY! Koniecznie wpadnijcie do nas z rodziną i znajomymi, by wspólnie uczcić jedyne takie święto tatuażu i sztuki alternatywnej! Spotkajmy się na żywo, pochillujmy, zabawmy się!Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże. Przekonacie się na własnej skórze... ------------------------------ W PROGRAMIE: ***Mainstage***: • Koncerty: The Analogs, The Dog, Misguided, SKOV, Inhalators, • Sety DJ'skie, • Pokaz pole dance i aerial: Natalia Iwanowicz. ***Dziarki***: • Konkursy na najlepsze tatuaże, • Kilkuset artystów z najlepszych studiów tatuażu, • Alternatywne modelki: Dolly Ann i Luna Nocturna. **Strefy specjalne**: • Strefy sponsorów,• Aż 2 strefy kawowe: Strefa kawowa by KOFIMATIK oraz Tattoo Konwent X Coffee, • Strefa Hotball, • Strefa foodtrucków,• Strefa mody i designu,• Strefa dla dzieci, • Stoiska WWF i Otwartych Klatek, • Strefy wystawców. ------------------------------PROGRAM IMPREZY: https://bit.ly/3LNA9XO TAX:►**Przedsprzedaż**: Bilet jednodniowy (sobota lub niedziela) – 50 zł | Karnet dwudniowy – 60 zł | VIP – 300 zł ► **Ceny biletów na bramkach w dniu wydarzenia**(płatność gotówką): Bilet jednodniowy (sobota lub niedziela) – 60 zł | Karnet dwudniowy – 75 zł Dzieci do 10 roku życia oraz seniorzy po 65 roku życia uczestniczą w wydarzeniu za darmo! Do zobaczenia na miejscu!

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Czwartek, 12 maja 2022, 19:00

  Klub Od Nowa, Toruń, od 79 zł

  *“Nieszkolony głos, mało znana twarz, repertuar ambitny nie dla mas”* śpiewał na festiwalu w Opolu w 1987 roku Mariusz Lubomski. Silny głos, charyzma i charakterystyczny taniec uwiódł publiczność w całej Polsce. Był to początek wyjątkowej drogi artystycznej.**Mariusz Lubomski** powraca z nowym albumem,, Sęk You”, którego premiera odbyła się 25 marca 2022 roku. Muzyka i teksty piosenek na albumie,, Sęk You” ukazują człowieka i całą gamę stanów świadomości oraz emocji, które mu towarzyszą. Słowa autorstwa Sławka Wolskiego poetycko i dosadnie opisują ludzkie uczucia. Muzyka oraz interpretacja Mariusza Lubomskiego wyrywa nas na chwilę z codzienności i porusza. Artysta na temat albumu powiedział krótko: “Słuchając tej płyty można się wzruszyć i uśmiechnąć”.Z pozoru starszy Pan. Z pozoru uśmiechnięty, stając na scenie w przykrótkawych rękawach zamienia się w zwierzę sceniczne. Jest wyrazisty i sprawia wrażenie, że nic nie zmieniło się od czasu występu w Opolu w 1987 roku.

 • Koncert

  Niedziela, 23 października 2022, 17:00

  Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń, od 80 zł

  Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz „Okrągły Jubileusz - 45 lat”W dniu 23 października 2022 r. (niedziela) o godz. 17:00 w sali koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, z wyjątkowym programem koncertowym pt. "Okrągły Jubileuszu - 45 lat wspólnie na scenie", wystąpią Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Artystom towarzyszyć będzie akompaniujący Im od 9 lat kwartet smyczkowy "Warsaw String Quartet". Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Artystki skomponowane przez Włodzimierza Korcza: Być kobietą, Jeszcze się tam żagiel bieli, Odkryjemy miłość nieznaną, To nie sztuka wybudować nowy dom, Marsz samotnych kobiet, Miłość jest jak cień człowieka oraz najnowsze utwory promujące wydaną w 2019 roku płytę z premierowym materiałem Alicji Majewskiej pt. "Żyć się chce". Całość koncertu zostanie okraszona barwnymi opowieściami – wspominkami Artystów z ich długoletniej współpracy.To będzie absolutnie zachwycający koncert!