"Ukryta gra” – voucher dla Klientów Mój Empik

  • Film

"Ukryta gra” – voucher dla Klientów Mój Empik

8-22.11.2019r.

od 0 zł
Kup biletundefinedGoing.

UKRYTA GRA to pełen napięcia thriller szpiegowski. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną. Pierwszy polski film z hollywoodzką obsadą! Szpiedzy, zimna wojna i wyścig mocarstw w polskim kinie gatunkowym na światowym poziomie.

UWAGA: Vouchery można wykorzystać w dniach 8-22 listopada 2019r. Kody należy wymienić w kasie sieci kin Helios. Jeden kod podlega wymianie na jeden bilet.
Numer karty Mój Empik będzie dodatkowo weryfikowany przy wejściu na salę kinową.


___________________________________________

Instrukcja użycia kodów elektronicznych w kinie Helios
1. Po okazaniu w kasie kina Helios kodu elektronicznego stanowiącego 13-cyfrowy ciąg liczb, otrzymają Państwo bilet uprawniający do uczestniczenia w wybranym seansie.
2. Kod wymiany jest w kasie kina na jeden bilet na określony seans filmowy, pod warunkiem dostępności miejsc na sali. Zaleca się dokonanie wcześniejszej rezerwacji.
3. Kod zrealizować można we wskazanym kinie/kinach sieci Helios. Lista kin Helios z adresami dostępna jest na stronie www.helios.pl/naszekina.
4. Kody elektroniczne mogą zostać wykorzystane w kinie/kinach Helios tylko we wskazanym okresie ważności.
5. Kod obowiązuje jedynie na określony film z repertuaru kin/kina sieci Helios, z wyłączeniem seansów w salach Dream, pokazów specjalnych, w tym pokazów z cyklu: Kino Kobiet, Kino Konesera, Nocne Maratony Filmowe, Kino na temat, Helios dla dzieci, Kultura Dostępna, Helios na Scenie oraz pokazów zamkniętych.
6. Realizacja kuponu w salach Dream możliwa jest po wniesieniu dodatkowej opłaty w kasie, zgodnie z cennikiem kina.
7. Kod uprawnia do wymiany na bilet podczas seansów 2D i/lub 3D. Cena kodu dla seansu 3D obejmuje opłatę za okulary (3 zł), które są konieczne do oglądania filmu w technice trójwymiarowej.
8. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie.
9. Kod nie podlega wymianie na gotówkę.
10. Odsprzedaż kodów osobom lub podmiotom trzecim jest zabroniona. Helios ma prawo deaktywować kody w stosunku do których został naruszony zakaz, a wszelkie roszczenia, w szczególności o zwrot wartości kodu, nie będą uwzględniane.
11. Helios nie odpowiada za udostępnienie kodu osobom nieuprawnionym. Kod realizowany będzie wyłącznie na rzecz pierwszej osoby, która przedstawi go w kasie kina.