Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Up To Date Festival 2021 - FOMO After party

  • Festiwal

Up To Date Festival 2021 - FOMO After party

03-05.09.2021

od 20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku, od ponad dekady, UTDF odwiedza ponad 10 tys. gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska, FOMO, czy Pałac Branickich.

Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Większość aktywności festiwalowych rozgrywa się wokół czterech scen: Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu Beats. Scena Jelenia oraz Czwartej Sceny Czwórki. Festiwalowe aftery, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędą się w klubie FOMO.

UWAGA! Osoby z karnetami full - free entry

LINE UP:

PIĄTEK 3.09
Beniovska
Avtomat
+more tba

SOBOTA 4.09
Oscar Mulero
Neel
Błażej Malinowski
+more tba

NIEDZIELA 5.09
Young Majli
+more tba

miejsce

FOMO klub

Białystok, Doktor Ireny Białówny 9/1

inne wydarzenia w tym miejscu
  • FOMO Quantum Festival | Białystok

    Piątek, 19 listopada 2021

    Białystok

    Aby zmienić stan rzeczy, trzeba zmienić myślenie.Aby zrozumieć w pełni, trzeba sięgnąć głębiej.Spojrzeć z bliska, dotrzeć do źródła.Tylko wówczas można dostrzec istotę zjawiska, jego esencję, która niczym kwant, niedostrzegalna jest z oddali.Tylko tam wszystko jest na tyle nasycone i wyraziste, by dało się odczuć największe subtelności.FOMO Quantum Festival to wydarzenie redefiniujące koncepcję festiwalu, skupione w pełni na istocie muzycznego doświadczenia, sprowadzone do najmniejszej, niepodzielnej formy, która odrzuca wszystko, co nie jest jego esencją.Trwanie przy muzyce, zamiast wędrówek między scenami.Bliskość artystów, zamiast obserwowania ich z oddali.Mikroświat przeżyć, doświadczeń, bliskości i pełnego zaangażowania w Tu i Teraz. Kwant festiwalowej energii w jej najczystszej postaci.Line up: TBA