Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

UPGRADE | FEST FESTIVAL 2022

  • Festiwal

UPGRADE | FEST FESTIVAL 2022

Dzisiaj

13:00

od 200 zł
informacja organizatora

FEST Festival 2022 ponownie zawita do Parku Śląskiego!

SAVE THE DATE: 10-13 sierpnia 2022

Announced so far:

1988: RULETA Live ☼ Alfa Mist ☼ Armand Van Helden ☼ ARS LATRANS Orchestra ☼ Ashnikko ☼ BBNO$ ☼ Beata i Bajm ☼ Bitamina ☼ Bokka ☼ Bovska ☼ Caribou ☼ Catz 'n Dogz Live ☼The Chainsmokers ☼ Charlotte de Witte ☼ Chillwagon ☼ Chloe Moriondo ☼ Coals ☼ Duke Dumont ☼ Elderbrook ☼ Fisher ☼ FKJ ☼ Golan ☼ Gus Dapperton ☼ Igo ☼ Imanbek ☼ Jacuś ☼ Jamala + special guest: Kayah ☼ James Arthur ☼ JIMEK & Goście ☼ Jon Hopkins ☼ Julia Wieniawa ☼ Jungle ☼ JXDN ☼ Kaliber 44 ☼ KARAŚ / ROGUCKI ☼ Kaśka Sochacka ☼ Kizo ☼ Kinny Zimmer ☼ Kukon ☼ Lanek ☼ Margaret ☼ Masked Wolf ☼ Mikormusic ☼ MK ☼ Mr. Polska ☼ Mulimba ☼ Natalia Nykiel ☼ NERVO ☼ Nothing But Thieves ☼ OIO ☼ Pete & Bas ☼ Piotr Zioła ☼ Quebonafide ☼ Rudimental ☼ Rusina ☼ Rüfüs Du Sol ☼ sanah ☼ Sarapata ☼ Scooter ☼ Shy FX ☼ Slowthai ☼ Smolasty ☼ Sokół ☼ Son Lux ☼ SYML ☼ Stromae ☼ Vitalic Live ☼ Woodkid ☼ Young Leosia ☼ Yung Lean ☼ Żabson

Krąg Taneczny by Smolna:

Anett Gapstream ☼ DJ MELL G ☼ Enrico Sangiuliano ☼ GHEIST LIVE ☼ Joris Voorn ☼ Layton Giordani ☼ Leon ☼ Nastia ☼ Oliver Huntemann ☼ Partiboi69 ☼ Recondite Live ☼ Sam Paganini ☼ Sama' Abdulhadi ☼ Secret Cinema

Eden Stage :

Catz 'n Dogz, Cocolino, DAVID VUNK, Dj Tennis, Dole & Kom, Eelke Kleijn, Fejká, Fideles, Filip Sonik, Foxall, Furrier, George FitzGerald DJ SET, GiGi / PL, Gioli & Assia, Jan Oberlaender, Jonas Saalbach Live, Kappa e Ravve (Kacpa, Raev), Kosma, LuLu Malina, Marvin Jam, Mella Dee, MIHVU, Nowosad, Oliver Koletzki, Pablo Bozzi, Paramida, Poté, Rafa'EL, Raidho, Rebolledo, REKA, Ritual Thrills, Sainte Vie Live, Sam Shure, sas, SKATEBÅRD, Viken Arman live, WEIKUM

Astral Stage:

Basil O'Glue, CAIVA, CJ Art / Artelized, DJ Heartstring, hkkptr B2B Atreo, Kola, Malugi, Marlon Hoffstadt aka DJ Daddy Trance, Paul Thomas, Przybylski, Raverpik, Sabu!, The Jakob Sisterz

Possession Stage:

Afem Syko, Charlie Sparks UK, LUCIA LU, ØTTA, Parfait., Randomer, RAVEN - CA, Sara Landry, Shlømo, Somewhen, Trym, VANILLE & more soon…

bilety
UPGRADE DO KARNETU 4-DNIOWEGO | BILET WEEKENDOWY
od 200
UPGRADE DO KARNETU 4-DNIOWEGO | BILET JEDNODNIOWY
od 250
UPGRADE DO KARNETU 4-DNIOWEGO VIP | BILET VIP WEEKENDOWY
od 300
UPGRADE DO KARNETU 4-DNIOWEGO VIP | BILET VIP JEDNODNIOWY
od 900
UPGRADE DO KARNETU 4-DNIOWEGO + POLE NAMIOTOWE | BILET WEEKENDOWY + POLE NAMIOTOWE
od 200
inne wydarzenia w tym miejscu
  • 10.08 - 13.08.22

    FEST Festival 2022 ponownie zawita do Parku Śląskiego!SAVE THE DATE: 10-13 sierpnia 2022Announced so far: 1988: RULETA Live ☼ Alfa Mist ☼ Armand Van Helden ☼ ARS LATRANS Orchestra ☼ Ashnikko ☼ BBNO$ ☼ Beata i Bajm ☼ Bitamina ☼ Bokka ☼ Bovska ☼ Caribou ☼ Catz 'n Dogz Live ☼The Chainsmokers ☼ Charlotte de Witte ☼ Chillwagon ☼ Chloe Moriondo ☼ Coals ☼ Duke Dumont ☼ Elderbrook ☼ Fisher ☼ FKJ ☼ Golan ☼ Gus Dapperton ☼ Igo ☼ Imanbek ☼ Jacuś ☼ Jamala + special guest: Kayah ☼ James Arthur ☼ JIMEK & Goście ☼ Jon Hopkins ☼ Julia Wieniawa ☼ Jungle ☼ JXDN ☼ Kaliber 44 ☼ KARAŚ / ROGUCKI ☼ Kaśka Sochacka ☼ Kizo ☼ Kinny Zimmer ☼ Kukon ☼ Lanek ☼ Margaret ☼ Masked Wolf ☼ Mikormusic ☼ MK ☼ Mr. Polska ☼ Mulimba ☼ Natalia Nykiel ☼ NERVO ☼ Nothing But Thieves ☼ OIO ☼ Pete & Bas ☼ Piotr Zioła ☼ Quebonafide ☼ Rudimental ☼ Rusina ☼ Rüfüs Du Sol ☼ sanah ☼ Sarapata ☼ Scooter ☼ Shy FX ☼ Slowthai ☼ Smolasty ☼ Sokół ☼ Son Lux ☼ SYML ☼ Stromae ☼ Vitalic Live ☼ Woodkid ☼ Young Leosia ☼ Yung Lean ☼ Żabson Krąg Taneczny by Smolna: Anett Gapstream ☼ DJ MELL G ☼ Enrico Sangiuliano ☼ GHEIST LIVE ☼ Joris Voorn ☼ Layton Giordani ☼ Leon ☼ Nastia ☼ Oliver Huntemann ☼ Partiboi69 ☼ Recondite Live ☼ Sam Paganini ☼ Sama' Abdulhadi ☼ Secret Cinema Eden Stage :Catz 'n Dogz, Cocolino, DAVID VUNK, Dj Tennis, Dole & Kom, Eelke Kleijn, Fejká, Fideles, Filip Sonik, Foxall, Furrier, George FitzGerald DJ SET, GiGi / PL, Gioli & Assia, Jan Oberlaender, Jonas Saalbach Live, Kappa e Ravve (Kacpa, Raev), Kosma, LuLu Malina, Marvin Jam, Mella Dee, MIHVU, Nowosad, Oliver Koletzki, Pablo Bozzi, Paramida, Poté, Rafa'EL, Raidho, Rebolledo, REKA, Ritual Thrills, Sainte Vie Live, Sam Shure, sas, SKATEBÅRD, Viken Arman live, WEIKUMAstral Stage:Basil O'Glue, CAIVA, CJ Art / Artelized, DJ Heartstring, hkkptr B2B Atreo, Kola, Malugi, Marlon Hoffstadt aka DJ Daddy Trance, Paul Thomas, Przybylski, Raverpik, Sabu!, The Jakob SisterzPossession Stage: Afem Syko, Charlie Sparks UK, LUCIA LU, ØTTA, Parfait., Randomer, RAVEN - CA, Sara Landry, Shlømo, Somewhen, Trym, VANILLE & more soon…

  • 13.08 - 14.08.22

    FEST Festival 2022 ponownie zawita do Parku Śląskiego!SAVE THE DATE: 10-13 sierpnia 2022Announced so far: 1988: RULETA Live ☼ Alfa Mist ☼ Armand Van Helden ☼ ARS LATRANS Orchestra ☼ Ashnikko ☼ BBNO$ ☼ Beata i Bajm ☼ Bitamina ☼ Bokka ☼ Bovska ☼ Caribou ☼ Catz 'n Dogz Live ☼The Chainsmokers ☼ Charlotte de Witte ☼ Chillwagon ☼ Chloe Moriondo ☼ Coals ☼ Duke Dumont ☼ Elderbrook ☼ Fisher ☼ FKJ ☼ Golan ☼ Gus Dapperton ☼ Igo ☼ Imanbek ☼ Jacuś ☼ Jamala + special guest: Kayah ☼ James Arthur ☼ JIMEK & Goście ☼ Jon Hopkins ☼ Julia Wieniawa ☼ Jungle ☼ JXDN ☼ Kaliber 44 ☼ KARAŚ / ROGUCKI ☼ Kaśka Sochacka ☼ Kizo ☼ Kinny Zimmer ☼ Kukon ☼ Lanek ☼ Margaret ☼ Masked Wolf ☼ Mikormusic ☼ MK ☼ Mr. Polska ☼ Mulimba ☼ Natalia Nykiel ☼ NERVO ☼ Nothing But Thieves ☼ OIO ☼ Pete & Bas ☼ Piotr Zioła ☼ Quebonafide ☼ Rudimental ☼ Rusina ☼ Rüfüs Du Sol ☼ sanah ☼ Sarapata ☼ Scooter ☼ Shy FX ☼ Slowthai ☼ Smolasty ☼ Sokół ☼ Son Lux ☼ SYML ☼ Stromae ☼ Vitalic Live ☼ Woodkid ☼ Young Leosia ☼ Yung Lean ☼ Żabson Krąg Taneczny by Smolna: Anett Gapstream ☼ DJ MELL G ☼ Enrico Sangiuliano ☼ GHEIST LIVE ☼ Joris Voorn ☼ Layton Giordani ☼ Leon ☼ Nastia ☼ Oliver Huntemann ☼ Partiboi69 ☼ Recondite Live ☼ Sam Paganini ☼ Sama' Abdulhadi ☼ Secret Cinema Eden Stage :Catz 'n Dogz, Cocolino, DAVID VUNK, Dj Tennis, Dole & Kom, Eelke Kleijn, Fejká, Fideles, Filip Sonik, Foxall, Furrier, George FitzGerald DJ SET, GiGi / PL, Gioli & Assia, Jan Oberlaender, Jonas Saalbach Live, Kappa e Ravve (Kacpa, Raev), Kosma, LuLu Malina, Marvin Jam, Mella Dee, MIHVU, Nowosad, Oliver Koletzki, Pablo Bozzi, Paramida, Poté, Rafa'EL, Raidho, Rebolledo, REKA, Ritual Thrills, Sainte Vie Live, Sam Shure, sas, SKATEBÅRD, Viken Arman live, WEIKUMAstral Stage:Basil O'Glue, CAIVA, CJ Art / Artelized, DJ Heartstring, hkkptr B2B Atreo, Kola, Malugi, Marlon Hoffstadt aka DJ Daddy Trance, Paul Thomas, Przybylski, Raverpik, Sabu!, The Jakob SisterzPossession Stage: Afem Syko, Charlie Sparks UK, LUCIA LU, ØTTA, Parfait., Randomer, RAVEN - CA, Sara Landry, Shlømo, Somewhen, Trym, VANILLE & more soon…