Vader + Marduk + Ragehammer

  • Koncert

Vader + Marduk + Ragehammer

Niedziela, 27 września 2020

16:30

od 99 zł

Massive Music i Progresja zapraszają na koncert w ramach trasy Blitzkrieg MMXX. W rolach głównych dwie machiny wojenne: Vader oraz Marduk. Pierwsze uderzenie przypadło polskiemu Ragehammer.

Koncert odbędzie się na nowej Letniej Scenie Progresji, która znajduje się w pobliżu klubu.

Rozpiska czasowa:
16:30 - bramka
18:00-18:40 - Ragehammer
19:00-20:00 - Marduk
20:30 - 21:45 - Vader

Vader (death metal, Polska)

Nie trzeba być wprawnym obserwatorem, żeby zauważyć drugą młodość pionierów polskiego death metalu. Wydana z początkiem maja płyta “Solitude in Madness” potwierdza, że załoga Petera jest w świetnej formie. To również album, na którym prócz klasycznego stylu i nawiązań do początku lat 90. usłyszymy sporo świeżych lub wręcz zaskakujących aranżacji. Album promuje utwór “Into Oblivion”, ale w niepamięć nikt nie ma zamiaru się udać.
https://www.youtube.com/watch?v=jVtC6a_YJV0

Marduk (black metal, Szwecja)

Tytuł ostatniej płyty Marduk mówi wszystko. Morgan Håkansson świętuje trzy dekady na scenie i można je określić właśnie słowem “zwycięstwo”. Trudno wskazać w historii black metalu zespoły, które nie pogubiły się w swoim stylu lub nie stały się wręcz własną parodią, ale Szwedzi są prawdopodobnie najlepszym przykładem żelaznej konsekwencji, bezkompromisowości, a poza tym ich twórczość stanowi zwyczajnie synonim black metalu.
https://www.youtube.com/watch?v=3V1I9XyB4-E

Ragehammer (black/thrash metal, Polska)

https://www.youtube.com/watch?v=21nP7CsOawo

Koncerty odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym!