Viki Gabor – koncert – #EmpikMusicLive

  • Spotkanie

Viki Gabor – koncert – #EmpikMusicLive

Piątek, 11 września 2020

20:00

Free

#EmpikMusicLive to cykl koncertów i rozmów z artystami wokół ich premierowych albumów. Gościem wydarzenia będzie Viki Gabor, artystka zagra 30 minutowy koncert w którym gościnnie wystąpi Kayah. Po występie opowie o swojej twórczości oraz odpowie na pytania internautów. Na wydarzenie promujące album „Getaway (Into My Imagination)” zapraszamy wspólnie z Universal Music Polska oraz Going.

„Getaway (Into My Imagination)” to debiutancka płyta Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019! Młoda wokalistka może się pochwalić już m. in. podwójną platynową płytą za singiel „Superhero”, czy platynowym wyróżnieniem za singiel „Ramię w ramię” nagrany z Kayah. Liczba streamów i wyświetleń klipów artystki przekroczyła 80 milionów!

Transmisja dostępna będzie live na Facebook.com/empikcom a późnej jej zapis audio trafi do aplikacji Empik Music. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
Aplikacja Empik Music to dostęp do kilku milionów utworów w jednym miejscu – od największych światowych wytwórni muzycznych po setki zagranicznych i polskich wytwórni niezależnych. Pomaga nie tylko odkrywać nowych wykonawców, przedstawia wyczekiwane premiery, ale również poleca muzyczne wydarzenia, koncerty i spotkania z artystami. Udostępnia także oryginalne playlisty i rekomendacje stworzone przez znane postacie.