BILET VIP | MCS Wrocław 2020 Turniej Minecraft [ZMIANA DATY]

  • Inne

BILET VIP | MCS Wrocław 2020 Turniej Minecraft [ZMIANA DATY]

6-7.06.2020r.

od 139 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Największe spotkanie z YouTuberami z okazji Dnia Dziecka!

VIP

- Osobne wejście na teren wydarzenia od godziny 8:00 w sobotę
- Osobne wejście na teren wydarzenia od godziny 11:00 w niedzielę
- Gwarantowane miejsce siedzące na płycie w strefie VIP
- Wejście do strefy Meet&Greet (**spotkanie z YouTuberami**)
- Darmowy wstęp na koncert Lord Kruszwil / Disco Marek (sobota)
- Darmowy wstęp na występ muzyczny Kacper Blonsky (niedziela)
- **Skrzydła BlazingPack.pl** na 21 dni do odebrania podczas wydarzenia
- Ranga MCS na serwerze mcsleague.net do odebrania podczas wydarzenia
- 1500 MCoins (waluta serwerowa) na serwerze mcsleague.net do odebrania podczas wydarzenia
- 150 Skrzyń Supreme na serwerze mcsleague.net do odebrania podczas wydarzenia
- 300 Gemów na serwerze vertez.pl do odebrania podczas wydarzenia

Niesamowity odbiór pierwszej edycji MCS zainspirował nas do zorganizowania jeszcze większego wydarzenia. W dniach 6 i 7 czerwca bądź świadkiem kolejnej edycji największego turnieju poświęconemu najbardziej popularnej grze wszechczasów jaką jest Minecraft w największej hali widowiskowo-sportowej we Wrocławiu - Hala Stulecia.

Najpopularniejsi polscy YouTuberzy zmierzą się w esportowym turnieju Minecraft w trybie BedWars. Gracze z całego kraju będą brali udział w MCS Mistrzostwach Polski w Minecraft w trybach BedWars, SkyWars i UHC.

Spotkasz tu na żywo swoich ulubionych twórców i graczy. Specjalna strefa Meet & Greet pozwoli Ci być tuż obok idoli od których można będzie otrzymać autograf.

W trakcie tego wydarzenia odbędą się dwa występy muzyczne. Na zakończenie pierwszego dnia swój koncert wykona Lord Kruszwil / Disco Marek. Przed finałowym meczem ostatniego dnia występ muzyczny wykona Kacper Blonsky, twórca odpowiedzialny m.in. za hit “Eluwina”, który do tej pory zgromadził ponad 23 miliony wyświetleń na YouTube.


MCS Wrocław 2020 to również największy Zlot Fanów Minecraft! Poza samymi grami i turniejami spotkasz tu ogromną społeczność graczy tego tytułu. Wymień się opiniami, poznaj towarzyszy w grze i w końcu na żywo spotkaj członków swojej gildii.

Więcej informacji: www.mcsleague.net

Eliminacje BedWars, SkyWars, UHC
IP serwera: mcsleague.net
www.mcsleague.net

Eliminacje UHC
IP serwera: vertez.pl
www.vertez.pl

HARMONOGRAM
Harmonogram dostępny na stronie www.mcsleague.net
——————————————————

Minimalny wiek samodzielnego wejścia na imprezę to 16 lat.
Minimalny wiek wejścia na imprezę za pisemną zgodą poświadczonego lub udokumentowanego rodzica lub prawnego opiekuna to 13 lat
Osoby poniżej 13 roku życia mogą wejść na teren imprezy pod opieką poświadczonego lub udokumentowanego rodzica lub prawnego opiekuna
oświadczenie / zgoda dostępna będzie na stronie
https://mcsleague.net/regulamin.pdf

#mcsleague#mcsesport

miejsce

Hala Stulecia

Wrocław, ul. Wystawowa 1

Tuż obok wrocławskiego ZOO i ogrodu japońskiego wznosi się monumentalny budynek wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To słynna Hala Stulecia (niegdyś zwana Halą Ludową) - prawdziwe arcydzieło rzemieślników i architektów z początku XX wieku. Budowę obiektu rozpoczęto w 1911 roku. Hala miała być gotowa na rocznicę wydania odezwy “An Mein Volk” wzywającej Prusaków do oporu przeciw Napoleonowi. Twórcy (Max Berg, Günther Trauer i Richard Konwiarz) wywiązali się ze swojego zadania znakomicie. Całość była gotowa na kilka tygodni przez rozpoczęciem obchodów. Obok powstał szereg budowli, które miały pomieścić tzw. Wystawę Stulecia. Wprawdzie nie zjawił się tu król pruski (wyraźnie niezadowolony z koncepcji wystawy), ale przybył następca tronu Fryderyk Wilhelm. W następnych latach Hala gościła kilka wydarzeń o mniejszej randze artystycznej. Budowla przetrwała działania wojenne bez większych strat (nie licząc wybitych okien i zdewastowanych organów). W latach powojennych Halę zaczęto nazywać Ludową. Dwa duże remonty przeprowadzono dopiero po roku 1989 (pierwszy w 1997, drugi w latach 2009-2011). W 2006 roku Hala Stulecia trafiła na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Monumentalna konstrukcja o niezwykłej akustyce jest wprost idealna do organizacji dużych imprez muzycznych. Obiekt wykorzystuje się również podczas targów czy zawodów sportowych. Po uroczystym otwarciu Hali wystawiono tu kontrowersyjną sztukę “Festspiel im deutschen Reimen” (utwór miał wymowę antywojenną, co nie współgrało z duchem pruskiego militaryzmu). Wrocławskiego kolosa chętnie wykorzystywały totalitarne reżimy - często przemawiali tu nazistowscy politycy, a władze PRL-u zorganizowały Wystawę Ziem Odzyskanych i propagandowy Światowy Kongres Intelektualistów w Obronie Pokoju. Pojawiały się tu również gwiazdy muzyki (np. kanadyjski wokalista popowy Paul Anka) oraz sportowcy. Ważnym wydarzeniem artystycznym było wystawienie wszystkich części opery Wagnera “Pierścień Nibelunga”. W 1997 roku w Hali pojawił się papież Jan Paweł II (poprowadził tu modlitwę w czasie Międzynarodowego Kongresu Ekumenicznego). Z ważniejszych gwiazd koncertujących w Hali wymienić warto: Marino Mariniego, Stevena Wilsona, Joe Cockera, Leonarda Cohena, Deep Purple, Jeana Michaela Jarre’a, Gorana Bregovića, Edytę Górniak, Marylę Rodowicz, Lady Pank, Myslovitz czy Comę.