Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

CEL x Visions : Anja Schneider [ZMIANA MIEJSCA]

 • Impreza
 • Techno
 • House
 • Polskie
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

CEL x Visions : Anja Schneider [ZMIANA MIEJSCA]

Piątek, 15 października 2021

22:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Anja Schneider Katowice

Wszyscy, którzy pojawią się w piątkowy wieczór 15 października w klubie P 23 na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach na pewno zapamiętają tę noc na długo. Wystąpi tam bowiem Anja Schneider ikona muzyki technicznej z Berlina.

Anja Schneider jest jedną z najbardziej znanych DJek undergroundowej muzyki klubowej na świecie. Jest także prezenterka radiową i producentką muzyczną. Prowadzi Label Sous Music, gdzie współpracuje z innymi muzykami.

Artystka od 1994 roku mieszka w Berlinie. Wydała kilka wyśmienitych albumów i w ostatnich latach skupiła się na pracy jako producentka i Djka, ponieważ zawsze podkreśla, iż największą radość sprawia jej prezentowanie muzyki swoim fanom, czyli występy w klubach lub na festiwalach, podczas których stara się doprowadzić wszystkich do ekstazy. To kocha w swoim życiu najbardziej i daje jej siłę do dalszej twórczości.

Po takiej deklaracji uczestniczenia w tym wydarzeniu nie można sobie tak po prostu „odpuścić”. Trzeba tam być. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 22.

informacja organizatora

Anja Schneider ikona Berlińskiej muzyki technicznej producentka, DJ-ka oraz założycielka legendarnej wytwórni - Mobilee Records podczas swojej nadchodzącej trasy w PL odwiedzi Katowicki klub CEL mieszczący się w centrum stolicy Śląska

Line up:

Anja Schneider/Berlin DE Markovitz Drador Siasia

Bilety dostępne za pośrednictwem :

goingapp.pl

Super Early - 30 PLN Limitowana Ilosc Regular - 40PLN Late - 50PLN

Produkcja :

www.thevisions.pl

miejsce

CEL

Katowice, ul. Dworcowa 4

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Techno
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Środa, 10 listopada 2021, 17:00

  Spodek, Katowice, od 229.00 zł

  MAYDAY Poland to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez muzyki elektronicznej w Polsce. Dzięki swojemu dziedzictwu, od 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych imprez a rzeszę fanów można liczyć w dziesiątkach tysięcy! Żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń bo MAYDAY to nie tylko impreza - to styl życia.Przed nami 21 edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku! Na trzech scenach ponownie zagości prawdziwe, soczyste i ponadczasowe Techno a instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwolą prawdziwą eksplozję w waszych umysłach! W centrum uwagi MAYDAY jest zawsze muzyka, pasja i niezwykły duch łączący kilkanaście tysięcy osób w Spodku. Czas abyś na własne oczy zobaczył MAYDAY. To nie sen, to MAYDAY Poland.Aby uczestniczyć w wydarzeniu, przy wejściu należy okazać wypełnione oświadczenie, które jest do pobrania [**TUTAJ**](http://mayday.pl/wp-content/uploads/2021/09/Os%CC%81wiadczenie-uczestnika.pdf). Oświadczenie to jest wyłącznie do wglądu, nie będzie odbierane i należy zachować przy sobie przez cały okres trwania wydarzenia"