Vitalic | Poznań [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • House
  • Elektronika
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Vitalic | Poznań [ZMIANA DATY]

Piątek, 17 grudnia 2021

21:00

od 79 

17 grudnia 2021 roku na terenie Poznania odbędzie się koncert muzyczny, podczas którego zgromadzona publiczność będzie mogła podziwiać wyjątkowego francuskiego artystę - Vitalica.

Spore doświadczenie, niesamowita charyzma oraz dużo dobrej energii, to tylko niektóre cechy, dzięki którym artysta zdobywa sławę praktycznie na całym świecie. Warto udać się 17 grudnia do klubu muzycznego Tama, gdzie o 21:00 rozpocznie się koncert.

Przed francuskim multiinstrumentalistą na scenie pojawią się polscy artyści, którzy zrobią dobrą rozgrzewkę dla zebranych słuchaczy. Wprowadzą ich w klimatyczną atmosferę oraz bardzo dobry nastrój. Później na scenie pojawi się prawdziwa gwiazda - Vitalic. Z pewnością nie zabraknie największych parkietowych hitów, a oprócz tego można mieć pewność, że artysta zadziwi swoich fanów niepowtarzalną oprawą muzyczną i choreografią. Impreza potrwa do samego rana, dlatego można przygotować się na mnóstwo dobrej rozrywki, namawiając do wspólnego koncertu swoich bliskich znajomych.

informacja organizatora

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego fanom tanecznej elektroniki nie trzeba szczególnie przedstawiać. Od 20 lat nieprzerwanie tworzy i występuje, ciągle zaskakując i dostarczając publiczności wielu niezapomnianych wrażeń.

Tym razem powróci do Polski, aby swoim live actem i parkietowymi hitami wypełnić mury poznańskiej Tamy. Impreza potrwa całą noc, a obok niego wystąpi skład polskich artystów, którzy zadbają o klimatyczną rozgrzewkę i mocny closing.

Supports: TBA
Data: 17.12.2021
Start: 21:00
End: 5:00
Miejsce: Tama, Poznań

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Tama

Poznań, Niezłomnych 2

Klub Tama Poznań to jedna z najbardziej rozpoznawalnych przestrzeni, na których odbywają się koncerty. Znajduje się w budynku, który niesie za sobą kulturalną historię, którą docenili Poznaniacy. Odwiedzając Klub Tama przenosimy się do jednej z najstarszych sal koncertowych w Poznaniu i do wielowymiarowego świata, który koncentruje najbardziej wyraziste osobowości. Starannie dobrani artyści, zróżnicowanie gatunków muzyki i pełna sala Gości. Już sam budynek, w którym mieści się klub, wyglądem nawiązuje do eklektycznej i zabytkowej aranżacji. Wewnątrz poznańskiego klubu integrujemy się z artystą i całą publiką, dając się ponieść dygresji od dnia powszedniego w rytm muzyki. Doskonała lokalizacja i duża przestrzeń - mogąca pomieścić 1000 osób to jedne z wielu udogodnień Klubu Tama. Działalność tego klubu jest skierowana do Gości chcących spędzić czas wypełniając go przyjaznym i niepowtarzalnym klimatem, jaki spotkamy na ul. Niezłomnych 2 w Poznaniu. Na przestrzeni działalności Klubu Tama, zagrali w niej dla publiczności tacy artyści jak Illustion, O.S.T.R., Young Igi czy Riverside. Zróżnicowanie koncertów i wydarzeń pozwala na zintegrowanie jak najszerszego grona osób, którzy wracają do Klubu Tama po więcej. Muzyczne wrażenia, oprawa koncertowa i akompaniament na żywo to cecha rozpoznawcza klubu. Goście doceniają regularne wydarzenia, które proponuje Tama, wciąż aktualizując i powiększając listę wykonawców. Poznańską salę koncertową wkrótce odwiedzi Kortez z przedpremierowym koncertem, The Dumplings, Mela Koteluk, Daria Zawiłałow i Paluch. Dynamicznie działający klub i organizatorzy, którzy uwielbiają dostarczać Gościom muzycznych wrażeń. Mocno wspierają polską scenę muzyczną i początkujących artystów, których muzyka aktualnie podbija Polskę. Klub Tama to miejsce, gdzie spędzisz całą noc tracąc poczucie czasu. Tama jest nastawiona na niefrasobliwy i beztroski czas, pozbawiony ograniczeń. Ten klub to gratka dla fanów najbardziej ekstremalnej muzyki elektrycznej, głodnych doznań dźwiękowych i dobrej zabawy.