Vitalic | Warszawa [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Elektronika
  • Alternatywa
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Vitalic | Warszawa [ZMIANA DATY]

Sobota, 18 grudnia 2021

21:00

od 89 

Vitalic to artysta muzyczny pochodzący z Francji, który zadziwia publiczność swoją wszechstronnością i niemałym talentem.

Producent muzyczny oraz multiinstrumentalista pojawi się 18 grudnia 2021 roku na terenie Warszawy po to, aby o godzinie 21:00 w Praga Centrum zagrać koncert dla swoich fanów. Jeśli ktoś jest fanem muzyki elektronicznej, nie może zabraknąć go na tym bezprecedensowym wydarzeniu.

Vitalic występuje na scenie od ponad 20 lat, więc ma spore doświadczenie i doskonale wie jak trafić w gusta poszczególnych odbiorców. Cały czas zaskakuje swoich słuchaczy, niesie za sobą wiele pozytywnej energii i potrafi rozbawić każdą publiczność. Jeśli ktoś nie był jeszcze na jego koncercie, powinien to zmienić i zakupić bilet na wydarzenie, które odbędzie się w stolicy Polski. Oprócz niego na scenie wystąpią również uznani polscy artyści, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Zgromadzone osoby będą mogli nacieszyć swoje uszy parkietowymi hitami, które pobudzą ich do działania i wprowadzą w doskonały nastrój.

informacja organizatora

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego fanom tanecznej elektroniki nie trzeba szczególnie przedstawiać. Od 20 lat nieprzerwanie tworzy i występuje, ciągle zaskakując i dostarczając publiczności wielu niezapomnianych wrażeń.

Tym razem powróci do Polski, aby swoim live actem i parkietowymi hitami wypełnić mury warszawskiej Pragi Centrum. Impreza potrwa całą noc, a obok niego wystąpi skład polskich artystów, którzy zadbają o klimatyczną rozgrzewkę i mocny closing.

Supports: TBA
Data: 18.12.2021
Start: 21:00
End: 5:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.