Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Vito Bambino w Ostrowie Wielkopolskim

  • Koncert

Vito Bambino w Ostrowie Wielkopolskim

Czwartek, 9 grudnia 2021

21:00

od 75 zł

Vito Bambino w Ostrowie Wielkopolskim

Vito Bambino, a właściwie Mateusz Dopieralski to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie muzycznej. Szerszej publiczności znany jest jako wokalista zespołu Bitamina. Bliskie jego sercu były zawsze rytmy hip-hopowe, ale obecnie odchodzi od tego nurtu i nagrywa piosenki popowe, a nawet ballady. 9 grudnia wystąpi w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim.

W 2021 roku dał się poznać szerszej publiczności dzięki temu, że wziął udział w projekcie Męskie Granie. Wraz z Dawidem Podsiadło i Darią Zawiałow wykonywali piosenkę "I Ciebie też, bardzo", która zdobyła sympatię słuchaczy i stała się niekwestionowanym hitem, który był chętnie grany przez największe rozgłośnie radiowe. Wystąpił także gościnnie w piosence Sanah pt. "Ale jazz!". Vito Bambino ma na swoim koncie solowy album zatytułowany "Poczekalnia". Został on nominowany do nagrody Fryderyków w kategorii "Album roku- pop alternatywny". Zbliżający się koncert to świetna okazja, aby posłuchać tego niesamowitego artysty na żywo.

informacja organizatora

Vito Bambino w klubie Stara Przepompownia.

Bramka 19:00 Koncert 21:00

Bilety: 65, 75, 85 pln

bilety
Pula 2
od 75
Pula 3
od 85
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
  • Ørganek - "Na razie stoję, na razie patrzę" / Stara Przepompownia / Ostrów Wielkopolski

    Czwartek, 16 grudnia 2021

    Ostrów Wielkopolski

    Organek wraca do Starej Przepompowni z nową płytą!Do zobaczenia pod sceną \m/Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!Timetable:20:00 Otwarcie drzwi21:00 Start koncertu23:00 Afterparty