Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Vladimir Dubyshkin x Wyspa Tamka

 • Impreza
 • Techno
 • Elektronika
 • Pod dachem

Vladimir Dubyshkin x Wyspa Tamka

Piątek, 25 lutego 2022

23:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Groove z odpowiednią dawką szczęścia i w odpowiednich okolicznościach szybkości.

Vladimir Dubyshkin - producent z Rosji, najmłodszy członek labelu Trip i jedno z gorętszych nazwisk na scenie elektronicznej.

Vladimir Dubyshkin (Trip)

https://soundcloud.com/vladimirdubyshkin

https://www.facebook.com/vldmrdbshkn

https://www.instagram.com/vldmrdbshkn/

Sournois:

https://soundcloud.com/sournoises

Trans Timmermans (KWAS, Strikt):

https://soundcloud.com/transtimmermans

tax: soon

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Cassie Raptor x Wyspa Tamka

  Piątek, 18 lutego 2022

  Wrocław

  Tego dnia Tamka zapłonie!Cassie Raptor - DJ'ka, VJ'ka i producentka muzyczna. Jej sety to kipiąca energia, ekstatyczny pościg i mieszanka hard trance'u z industrialnym hard techno.__________________________________________On that day Tamka will be set on fire!Cassie Raptor - DJ, VJ & music producer. Her sets are pure energy, an ecstatic chase between distressing and luminous atmospheres mixed with hard trance and industrial hard techno.ʟɪɴᴇ ᴜᴘ:Cassie Raptor (Possession)Peregrin (Techenko)Wix Collina (Zajezdnia)

 • PETDuo • 4 marca • Wyspa Tamka • SAPC

  Piątek, 4 marca 2022

  Wrocław

  W piątek 4 marca spotkajmy się w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc na elektronicznej mapie Polski jakim jest Wyspa TamkaStowarzyszenie Artystyczne Paranoid Collab przyjeżdża z bardzo specjalnym gościem jakim jest PETDuo. Ten Brazylijski duet słynący ze swoich czteropokładowych setów i dwóch mikserów, nieustannie koncertuje po całym świecie i dziesiątkom występów na prestiżowych festiwalach, takich jak Love Parade, I Love Techno, TimeWarp, Monegros, Mayday czy Awakenings.Ich motto to - "Kochamy sztukę w ogóle i mamy wiele zainteresowań w życiu. Naszym głównym celem z naszą muzyką jest zadowolenie siebie i ludzi, którzy jej słuchają, aby mogli uwolnić swoje umysły, mieć chwilę radości i zatańczyć z dala od życiowych problemów."PETDuo Mayday Flashback ▶️ https://youtu.be/Cf6dB2ezJdc▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Lineup:PETDuoTBA...Start: 22:00Koniec: Tak jak kiedyś za najlepszych czasówPatronat:Going.#NPLM!SendlakRedOn RecordsUnderground Bass TripStowarzyszenie Artystyczne Paranoid Collab