Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Voo Doo Burlesque Show - Xmas

 • Sztuka

Voo Doo Burlesque Show - Xmas

Niedziela, 19 grudnia 2021

19:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Voo Doo Club & Nathalie Sonnenschine zapraszają na VooDoo Burlesque Show #3 - Edycja Świąteczna!

Jak zwykle będzie to niezapomniany wieczór pełen piękna, brokatu, piór i kryształków mieniących się w zachwycających światłach. Jaki poprzednio, tym razem wieczór również będzie podzielony na 3 niezwykłe części, w których 3 gracje - performerki - pokażą trzy różne oblicza:

 1. część - klasyka!

 2. część - zmysłowo, erotycznie, fetyszowo

 3. część - świątecznie (przed 3 częścią jak zwykle - konkurs na najpiękniejszy strój!)


VooDoo Club [ stage 2 ] Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), 01-242 Warszawa

Wejście - 19:00 Start - 19:30

Bilety - 100 zł - VIP - siedzące miejsce w pierwszym rzędzie 80 zł - miejsce siedzące 50 zł - miejsce stojące

impreza 18+ dress code: dress to impress - będzie konkurs na najpiękniejszy strój - nagroda niespodzianka:) liczba miejsc ograniczona ! Wystąpią dla Was:

Lady AnnMart

Princess Beatrycze

Nathalie Sonnenschine


[ !!! UWAGA !!! ] Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin

miejsce

Voodoo Club

Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48a

inne wydarzenia w tym miejscu
 • VooDoo Burlesque Show

  Niedziela, 8 maja 2022

  Warszawa

  Wasza agenderowa burleskowa diva - Lady Sonnenschine znaczy się Nathalie Sonnenschine - zaprasza Was na kolejną odsłonę VooDoo Burlesque Show.Tym razem motywem przewodnim będzie PIĘKNO - czyli wspomniane na posterze angielskie "BEAUTY"Już 8 maja jak zwykle o 19.30 (19.00 otwieramy drzwi) będziemy kąpać się w blasku burleskowych uniesień, ale i porozmawiamy o koncepcie PIĘKNA.**Nie może Was oczywiście zabraknąć !!!**Wieczór podzielony będzie na 3 niezwykłe akty pięknaVooDoo Club [ stage 2 ]Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),01-242 WarszawaWejście - 19:00Start - 19:30**Bilety**100 zł - VIP - siedzące miejsce w pierwszym rzędzie80 zł - VIP - miejsca siedzące50 zł - miejsce stojące Bilety dostępne pod linkiem:GOINGhttps://goingapp.pl/wydarzenie/voodoo-burlesque-show-7-lady-sonnenschine-x-lola-noir-x-pony-boy/kwiecien-2022E WEJŚCIÓWKIhttps://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/sonnenschine-arts,1106/voodoo-burlesque-show-7-lady-sonnenschine-x-lola-noir-x-pony-boy,16466?eventId=215689impreza 18+dress code: dress to impress - będzie konkurs na najpiękniejszy strój, w którym nagrodę sponsoruje LILY’s ROMANCEhttps://instagram.com/lilys_romance?igshid=YmMyMTA2M2Y=liczba miejsc ograniczona !Wystąpią dla Was:Pony BoyLola Noir Lady Sonnneschine******Program:**1 AKTniewinny starter2 AKTpyszniutkie danie3 AKTdeser w stylu VooDoo Burlesque Show(przed 3 częścią konkurs na najfajniejsza prezentację stroju wśród widzów)***przed pokazami w godzinach 16:00 - 18:00 odbywają się warsztaty Akademii Burleski Lady Sonneschine "Burlesque Yourself - zostań gwiazdą burleski"w niedzielę 8 maja dowiecie się i nauczycie:- jak tańczyć z wachlarzamiWięcej informacji mailowoburlesqueworld@gmail.com-----**LOLA NOIR**https://www.facebook.com/thelolanoirhttps://www.instagram.com/thelolanoirhttps://www.youtube.com/LolaNoirhttps://twitter.com/thelolanoirhttp://www.lolanoir.com/pl/**PONY BOY**https://www.instagram.com/ponyboyburlesqueart/**LADY SONNESCHINE**https://www.instagram.com/sonnenschine.burlesque/https://www.facebook.com/NathalieSonnenschine.officialhttps://www.facebook.com/Lady-Sonnenschine-burlesque-artist-108930348322220https://www.facebook.com/akademia.burleski.sonnenschine---------------------------------------[ !!! UWAGA !!! ]Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.---------------------------------------REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresemhttps://www.voodooclub.pl/strona/regulaminNathalieNathalie Sonnenschine

 • Rammstein After Party

  Sobota, 16 lipca 2022

  Warszawa

  Oficjalny Polski Fanklub Rammstein - Feuerräder zaprasza na tradycyjne After Party po koncercie Waszej ulubionej kapeli na Stadionie Narodowym. Wszystkich fanów ostrych riffów i połamanej elektroniki ugościmy należycie w klubie VooDoo. Kto miał okazję bawić się z nami po koncertach Rammstein w Katowicach, Warszawie, Łodzi, Gdańsku czy Wrocławiu ten wie, że wieczór nie kończy się po zejściu zespołu ze sceny!Zmasowany atak dźwięków z pogranicza metalu i muzyki elektronicznej zapewnią DJ'e znani z imprez Der Bunker i Panzernacht. Nie szukajcie noclegu, wbijajcie do VooDoo Club! Szczegółów szukajcie na facebooku.A kto nie załapał się na koncert, może wbijać na rozgrzewkę już od godziny 20. Postramy się choć troszkę osłodzić Wam nieobecność na stadionie ;)Dla pierwszych 50 osób wejściówki w okazjonalnej cenie 10 zł. Pozostałe bilety online za 15 zł. Na miejscu w klubie - 20 zł. Liczba biletów ograniczona.