Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

W mgnieniu oka - spektakl iluzji Swarzędz

  • Sztuka

W mgnieniu oka - spektakl iluzji Swarzędz

Sobota, 25 czerwca 2022

20:00

od 45 zł
Kup bilet
informacja organizatora

Już wkrótce w powietrzu wyczuwalna będzie prawdziwa magia! Kameralną scenę w Ośrodku Kultury w Swarzędzu wypełni duet iluzjonistów! Po rozgrzewkowym spektaklu w rodzinnej miejscowości, gdzie publiczność bawiła się wybornie, dzieląc się znakomitymi recenzjami - nadszedł czas na trasę po Wielkopolsce!

Jako pierwszy na scenie wystąpi Michael Allen Iluzjonista – półfinalista 12. edycji popularnego telewizyjnego show „MamTalent!”, pasjonat Kostki Rubika, i człowiek, który potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Zachwyceni jurorzy telewizyjnego show powiedzieli „tak”, otwierając mu drzwi do spełniania marzeń i do kariery iluzjonisty. Predyspozycje, ogrom treningu, głowa pełna pomysłów i błyskotliwość, czynią go scenicznym rekinem, który żywi się emocjami i reakcjami widzów. A te od zaniemówienia, przez niedowierzanie i zachwyt, aż po salwy śmiechu i radości wypełniają jego pokazy.

Drugi występujący to Artysta przez duże "A"! Prestidigitator Marcin Kaczmarek - podwójny rekordzista Guinnessa, laureat M1 Talent Show oraz uczestnik "MamTalent!". Pasjonat pięknych talii i ciepłych serc, człowiek, dla którego przebywanie wśród uroczych dam i dostojnych królów to codzienność. Nonszalancja, klasa i kunszt to cechy, które Marcin nabył podczas niemal 10-letniej przygody z iluzją.

Czas trwania spektaklu to 100 minut. Pula biletów ograniczona!

Uwaga! Wjazd do Ośrodka Kultury od ul. Jesionowej!