Wac Toja - koncert premierowy [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Polski rap

Wac Toja - koncert premierowy [ZMIANA DATY]

Piątek, 2 października 2020

21:00

od 29 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Bez PLASMY nie ma jazdy, więc widzimy się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta na premierowym koncercie Wac Toja już 11. września! 

Raper, aktualnie członek ekipy Fresh N Dope, ma na swoim koncie takie albumy jak “High Quality”, “Turboboost” czy “Ostry Sos”, a 20. sierpnia br. swoją premierę miał krążek “Plasma”.

W cenie biletu na koncert jest wstęp na after party.

Zasady bezpieczeństwa i ograniczenia wiekowe:
- warunkiem udziału w wydarzeniu osoby pełnoletniej jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia  https://bit.ly/oswiadczenie_hk,
- warunkiem udziału w wydarzeniu osoby niepełnoletniej (16+) jest wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego zgody na udział oraz oświadczenia o stanie zdrowia http://bit.ly/hkwactoja
- obowiązek zakrywania nosa i ust w ciągach komunikacyjnych,
- obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do lokalu,
- obowiązek zachowania dystansu społecznego,
- każdy uczestnik wchodzący na teren obiektu powinien posiadać maseczkę ochronną.

miejsce

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Warszawa, Jagiellońska 82b

Oficjalna strona internetowa warszawskiego klubu Hulakula prezentuje to miejsce jako rozrywkowe centrum miasta. Trzeba przyznać, iż wiele racji jest w tym stwierdzeniu. Klub organizuje zarówno weekendowe imprezy taneczne, typowe dla nocnego życia wielkiego miasta, jak i mniejsze, prywatne eventy. Hulakula oferuje bowiem organizację imprez i spotkań wszelkiego rodzaju, od przyjęcia urodzinowego, poprzez wieczory kawalerskie i panieńskie, karaoke, imprezy integracyjne po spokojne i podniosłe uroczystości rodzinne, konferencje prasowe i firmowe, a nawet szkolenia i pokazy mody.  Nowoczesna i designerska siedziba klubu, zlokalizowana w pobliżu Mostu Gdańskiego jest w stanie pomieścić aż 3 tysiące osób na łącznej powierzchni wynoszącej ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych. Znajdują się tutaj między innymi: dwie sale konferencyjne i szkoleniowe oraz ekskluzywne i kameralne sale VIP, parkiet taneczny na ponad 2 tysiące osób, restauracja, trzy bary oraz odrębny bar na antresoli, mogącej pomieścić 300 osób, scena wraz z ekranem LED oraz dwie palarnie. Niewątpliwie atutem Hulakula są także obszerne sale wyposażone aż w 28 torów do kręgli oraz osiem stołów bilardowych. O wielowymiarowym i przyjaznym charakterze klubu świadczą ponadto udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz cztery place zabaw, przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych.  Hulakula organizuje imprezy cykliczne, wśród których należy wymienić: imprezę w sposób szczególny dedykowaną Seniorom, choć z pewnością przedstawiciele każdej grupy wiekowej świetnie będą się na niej bawić, czyli Dancing z DJ Wiką, dalej Radio Eska Party oraz Oldschool Party. Wśród gwiazd goszczących na klubowej estradzie odnajdziemy z kolei sławy takie jak: Krzysztof Krawczyk, Drenchill, Zenon Martyniuk, Sławomir, Doda, Urszula, Bajm czy też zwyciężczyni Eurowizji Junior, Roksana Węgiel.