WAKE UP! 2.0 // End of summer / 48h

  • Impreza

WAKE UP! 2.0 // End of summer / 48h

Piątek, 30 sierpnia 2019

20:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

WAKE UP! 2.0

Po WAKE UP! 2.0

Ostatnim razem pogoda pokrzyżowała nam plany, dlatego postanowiliśmy, że impreza będzie trwała aż trzy dni i dorzucamy jeszcze jedną scenę. 48 godzin muzyki non stop!

Część dzienna - masa atrakcji: wake (pływanie/ pokazy), warsztaty oraz bazarek - wszystko w klimacie EKO! Szczegóły i zapisy wkrótce!
Na dorosłych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa chill, a na wasze pociechy - strefa dla dzieci. Oprócz tego strefa dla zwierząt, więc czworonogi jak najbardziej mile widziane.
-----
Część nocna - starannie wyselekcjonowani przez Seb & Rodrigezz DJ-e wprowadzą Was w muzyczną opowieść - od downtempo, poprzez house, na techno kończąc.

Lineup ❤:

2FACE
AKSAMIT
ANTON
EDWIN
DEEP DEPOT
IGOR M
JASPER
MARIKA
MATBE
MATEUSZ ŹRÓBEK
MINNA MURRA (live!)
MISLAW
SEB & RODRIGEZZ
SENTHIA
TWIN STRANGER

------

Zadbaliśmy również o food trucka, pyszną kawę, dobrze zaopatrzony bar, trampolinę, miejsce do plażowania i inne atrakcje. Dla tych, którzy bawić się będą z nami wieczorem, w cenie biletu czekają noclegi na polu namiotowym. Nagłośnienie zapewnia ekipa SLAP.

Już nie możemy się doczekać i obiecujemy, że znowu będzie pięknie ❤️❤️❤️

Data: 30.08 - 01.09
Miejsce: Wake Trip Cablepark Wołów
Pozostałe atrakcje całkowicie za free ❤️

------

Kim jesteśmy?

Zmęczony weekendem w mieście? Stęskniony wakacyjnego klimatu? Lubisz spędzać czas aktywnie i kreatywnie? Szukasz ciekawych sposobów jak naładować akumulatory na nadchodzący tydzień?
To znaczy, że szukasz właśnie nas!

miejsce