Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Walentynkowy Koncert Jazzowy

 • Koncert
 • Jazz
 • Pop
 • Pod dachem

Walentynkowy Koncert Jazzowy

Poniedziałek, 14 lutego 2022

18:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Wszystkich zakochanych w jazzie zapraszamy na Walentynkowy Koncert Jazzowy!

Zagramy w poniedziałek, 14 lutego o godz. 18.00 na scenie głównej Hali Koszyki.

Tego magicznego wieczoru wraz z zespołem wystąpi dla nas Dominika Czajkowska-Ptak: utalentowana pianistka, wokalistka i kompozytorka, laureatka Grand Prix Ladies Jazz Festival 2020 i I nagrody Transatlantyk Instant Composition Contest 2018.

W programie utwory z debiutanckiej płyty Dominiki „Północ”, w której łączy elementy jazzu, popu i innych stylów muzycznych. W utworach Dominiki usłyszymy inspiracje dokonaniami takich artystów, jak Diana Krall, Jamie Cullum, Norah Jones, czy Jacob Collier.

Zapowiada się magiczny wieczór

Wystąpią przed Wami:

Dominika Czajkowska-Ptak - wokal, fortepian, gitara

Rafał Dubicki - trąbka

Konrad Gzik - saksofon

Kuba Gumiński - puzon

Kacper Majewski - perkusja

Mateusz Woźniak - kontrabas

Przyjdźcie z drugimi połówkami i wszystkimi, których kochacie – do zobaczenia!

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert
  Eksperymentalna
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 18 czerwca 2022, 17:00

  Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Warszawa, od 70 zł

  Polski artysta Bogusław Schaeffer był ceniony za nowatorskie podejście do komponowania, eksperymenty z elektroniką oraz radykalny teatr. Stał się również bohaterem ostatniej płyty Matmos, zatytułowanej „Regards​/​Ukłony dla Bogusław Schaeffer”. Amerykański duet podczas pracy nad nowym materiałem miał dostęp do całego katalogu z utworami kultowego kompozytora. Fragmenty dawnych kompozycji zostały potraktowane niczym kod DNA, na podstawie którego Matmos stworzyło nowe organizmy muzyczne. Teraz będziemy mieli okazję posłuchać ich na żywo w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy".Wieczór otworzy nowopowstałe polskie trio Leggerezza, składające się z Olgi Mysłowskiej (głos), Michała Pepola (skrzypce) oraz Patryka Zakrockiego (gitara preparowana), którzy przygotowali dźwiękowe interpretacje wybranych tekstów z „Wykładów amerykańskich” – poetycko-filozoficznego testamentu Italo Calvino, w którym pisarz „drobne, świetliste ślady rzeczy” przeciwstawia mrocznej katastrofie.

 • Koncert
  Indie
  Alternatywa
  Pop
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Singer/songwriter

  Dzisiaj, 19:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 50.00 zł

  sóley to piosenkarka, pianistka oraz autorka tekstów z Islandii. Artystka jest członkinią zespołu seabear, w którego skład wchodzi także 5 innych muzyków.Początki kariery sóley sięgają do roku 2010, gdy wydała EP-kę "Theater Island" i podbiła serca słuchaczy klimatycznym, kojącym art-pop'em. Na swoim koncie ma 4 albumy studyjne - wszystkie z nich ukazały się nakładem wytwórni Morr Music. Jednymi z najbardziej znanych utworów sóley są "Pretty Face" czy "I'll Drown".Data: 21 maja 2022Miejsce: Praga CentrumDoors: 19:00Start: 20:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert
  Pop
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Środa, 25 maja 2022, 19:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 69.00 zł

  Zagranie trasy jako headliner było moim marzeniem od dziecka. Trochę to zajęło, ale wreszcie będę mógł dla Was zagrać i obiecuję, że dam z siebie wszystko” - JC Stewart.Po zgromadzeniu ponad 200 milionów odsłuchań na Spotify, JC Stewart wreszcie ruszą w swoją solową europejską trasę koncertową. JC Stewart został uznany przez MTV jako “First global Push artist of the year”. Jennifer Aniston puściła jego “pandemiczne nagranie” w specjalnym odcinku “Friends” z 2020 r.Pochodzący z Irlandii Północnej wokalista zadebiutował w 2014 r. Sam siebie określa mianem “‘Professional sad boy”. Ma już na koncie współpracę m.in. z Tom Odellem i 220 Kid. Jest też współautorem hitu “Hollywood” Lewis’a Capaldi.Data: 25.05.2022 r. Miejsce: Praga Centrum, Warszawa Wejście: 19.00 Start: 21.00