Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Walentynkowy Speed Dating - Wrocław

  • Spotkanie

Walentynkowy Speed Dating - Wrocław

12-13.02.2022

od 40 zł
Kup bilet
informacja organizatora

Wydarzenie dla singli szukających swojej drugiej połówki. Szukasz prawdziwego uczucia? W czasach pandemii brakuje Ci okazji do poznawania nowych ludzi? Zazwyczaj nie obchodzisz Walentynek, bo nie masz z kim? A może po prostu chcesz spróbować w życiu czegoś nowego? Zapraszamy na walentynkowy speed dating podczas Walentynkowy StrEat food & fun festival w Browar Mieszczański Wrocław!

Spotkaj się na szybkich randkach z 15 osobami przeciwnej płci! Z każdą z nich odbędziesz 5-minutową rozmowę, po której zdecydujesz, czy chcesz kontynuować tę znajomość. Organizatorzy przekażą dane kontaktowe tym osobom, które zaznaczą wzajemną chęć kontaktu. Warto dać sobie szansę na miłość. Albo chociaż na nowe ciekawe doświadczenie (wink)

Szybkie randki odbędą się podczas Walentynkowy StrEat food & fun festival – więc nie zabraknie również pysznej szamki z food trucków. Wśród dodatkowych atrakcji: festiwal rękodzieła, kiermasz gier planszowych oraz kiermasz płyt winylowych. Będzie też muzyka na żywo (koncert Ukeje), a teren wydarzenia zostanie przystrojony klimatycznymi walentynkowymi dekoracjami.

DLA KOGO? single w przedziale wiekowym 24-35 lat

KIEDY? 12 - 13 lutego 2022 (sobota i niedziela 12:00-18:00)

GDZIE? Browar Mieszczański ul.Hubska 44-48, 50-502 Wrocław

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY Ilość miejsc ograniczona!

Organizator: Loud Production https://www.loudproduction.pl/ Magda tel. 573 785 962 streat@loudprod.pl

inne wydarzenia w tym miejscu
  • Kustom Konwent 2022 - Wrocław, Browar Mieszczański

    13.08 - 14.08.22

    Wrocław

    ###### Przed nami kolejna edycja Kustom Konwent! Wystawa zabytkowych aut amerykańskich, motocykli i rowerów custom oraz wystawców kustom kulture.---Wśród zaplanowanych atrakcji:* artyści kustom kulture: pinstriping, hand lettering, aerograf* warsztaty i pokazy na żywo* giełda płyt winylowych* PinUp girls i moda vintage* duża dawka rock'n'rolla – również na żywo!###### DATA: 13-14 sierpnia 2022 r.###### MIEJSCE: Wrocław, Browar Mieszczański, ul. Hubska 44* Bilet jednodniowy SOBOTA 40 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu imprezy* Bilet jednodniowy NIEDZIELA 29 zł w przedsprzedaży / 39 zł w dniu imprezy* Bilet dwudniowy 60 zł w przedsprzedaży / 70 zł w dniu imprezy* Dzieci do 13 lat – wstęp bezpłatnyPojedynczy bilet uprawnia do wejścia jedną osobę. Bilet jednodniowy jest ważny przez cały dzień trwania imprezy. Można wchodzić i wychodzić z terenu imprezy w dniu zakupu biletu – upoważnia do tego opaska na rękę z oznaczeniem biletu jednodniowego. Bilet dwudniowy jest ważny przez cały czas trwania imprezy. Do wejścia na teren imprezy upoważnia opaska na rękę z oznaczeniem karnetu dwudniowego.