Wardruna | Poznań

  • Koncert

Wardruna | Poznań

Niedziela, 3 maja 2020

19:00

od 185 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Wardruna zagra w maju 2020 r. dwa koncerty w Polsce!

Norweska formacja Wardruna cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dwa koncerty zespołu w naszym kraju w listopadzie są wyprzedane od ponad roku. Nic więc dziwnego, że polska publiczność nie musiała długo czekać na kolejne występy Norwegów. W 2020 r., Wardruna wróci do Polski na dwa koncerty – 3 maja wystąpią w Sali Ziemi w Poznaniu, a 4 maja w ICE Kraków Congress Center.
Jednocześnie, Wardruna donosi o podpisaniu umowy z Sony Music i Columbia Records. Einar Selvik, założyciel i lider Wardruny komentuje: Jest to kamień milowy dla nas i jestem pewien, że ten dodatek do naszego zeszłego zespołu pozwoli nam dalej rozwijać naszą muzykę i zaprowadzić ją wyższy poziom. Wardruna była od zawsze projektem o charakterze DIY do szpiku kości, który powoli i systematycznie się rozwijał. Ciężka praca i wierność założeniom sztuki były kluczowe – to nigdy się nie zmieni. Cieszymy się więc, że mamy teraz profesjonalny zespół, któremu przyświecają podobne ideały. Wardruna wychodzi więc teraz z okresu hibernacji w pisaniu nowej muzyki i ogłasza nowe daty koncertowe na rok 2020, zapowiadając jednocześnie nowy materiał.
Muzyka Wardruny zyskała szerokie uznanie, gdy została wykorzystana w ścieżce dźwiękowej do znanego serialu Vikings. Einar Selvik, założyciel i lider zespołu, był jedną z gwiazd Festiwalu Muzyki Filmowej oraz festiwalu Castle Party – a niemal wszystkie koncerty zespołu w Polsce przez lata były wyprzedane.

Ceny biletów wg. kategorii:
III Kategoria - 185 zł
II Kategoria - 235 zł
I Kategoria - 260 zł
------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do śledzenie wydarzeń Iron Realm Productions:
https://www.facebook.com/pg/IronRealmProductions/events/
oraz zapisywania się na newsletter:
https://www.facebook.com/IronRealmProductions/app/100265896690345/