Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Warsaw Burlesque Night - Burlesque&Drag 26.06.2021

 • Teatr

Warsaw Burlesque Night - Burlesque&Drag 26.06.2021

Sobota, 26 czerwca 2021

20:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Warsaw Burlesque Night 26 czerwca 2021

Kultowa impreza Warsaw Burlesque Night powraca po pandemii. Zapraszamy serdecznie na scenę klubu VooDoo! Nowa odsłona Warsaw Burlesque Night to nie tylko burleska, ale również drag! Damsko-męski performance będzie przeplatał się na naszej scenie. Wystąpią przed Wami niesamowite/ci artystki/ci:

Gąsiu - tancerz, artysta, performer zaprezentuje mix burleski, vougingu, stripu i tańca high heels!

Pin Up Candy - królowa polskiej burleski, zdobywczyni korony klasycznej burleski w Moskwie, koronowana na telewizyjnej scenie, przeniesie Was w świat prawdziwej kobiecości.

Lulla la Pollaca - najstarsza drag queen w Polsce, wykona dla Was jeden ze swoich "signature acts"!

Bunny de Lish - grzech zaklęty w klepsydrze, doda do repertuaru tejemnicze i magiczne oblicze burleski!

Last but not lease! Kiki Surprise - świętująca tego dnia pierwszą rocznicę swoich pokazów, zaprezentuje kwintesencję tego kim na scenie jest drag queen!


Warsaw Burlesque Night od czerwca 2021 będzie nosiła imię naszej zmarłej koleżanki - legendy polskiej sceny drag - Kim Lee, którą straciliśmy z powodu Covid. Z tego względu na scenie naszego wydarzenie coraz częściej będą gościły cudowne drag performerki. Będziemy starać się serwować Wam najlepszy mix show burleski i drag queen.

Jeśli jesteś artystką, która chciałabym wystąpić na naszej scenie, napisz do nas! Open door: 20:00 Show start: 21:00 bilety: 50 pln (online)

miejsce

Voodoo Club

Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48a

inne wydarzenia w tym miejscu
 • OBLADAET [ZMIANA DATY]

  Sobota, 9 kwietnia 2022

  Warszawa

  OBLADAET ACROSS THE BLOCKS EUROPE TOUR 2021Помимо масштабного тура в пределах РФ и Казахстана артист охватит 8 городов и 6 стран Евросоюза в своем европейском туре, старт которого будет положен в апреле. Столицы стран Прибалтики, Польши, Чехии, Беларуси и многие города Украины смогут посетить выступление одного из главных артистов российской музыкальной индустрии уже совсем скоро.-------------Oprócz trasy na dużą skalę w Rosji i Kazachstanie artysta obejmie 8 miast i 6 krajów Unii Europejskiej podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, która rozpocznie się w kwietniu 2021 roku. Stolice krajów bałtyckich, Polski, Czech, Białorusi i wielu miast Ukrainy będą mogły wkrótce odwiedzić występ jednego z głównych artystów rosyjskiego przemysłu muzycznego.

 • LED ZEPPELIN TRIBUTE by Zeppelinians w VooDoo Club - Warszawa

  Sobota, 23 października 2021

  Warszawa

  Czy chcielibyście znaleźć się na koncercie **Led Zeppelin**? Wiemy, że szanse na to, aby zobaczyć Zeppelinów na żywo są znikome. Można za to posłuchać ich muzyki w wykonaniu **Zeppelinians - Tribute Band**.Założony przez trójmiejskich muzyków zespół od 2017 roku z powodzeniem koncertuje w klubach i na festiwalach zarówno w Polsce jak i w Europie zbierając mnóstwo pozytywnych opinii.Działalność zespołu została doceniona m.in. przez Piotra Kaczkowskiego, za sprawą którego utwory Led Zeppelin w wykonaniu ZEPPELINIANS były emitowane na antenie Radiowej Trójki. Można też było ich usłyszeć na antenie Polskiego Radia Gdańsk.Koncert odbędzie się w **VooDoo Club** na **STAGE 2****Wejście od godziny 19:00.Początek koncertu najpóźniej o godzinie 20:00*** Koncert będzie podzielony na dwa sety.* Wszystkie miejsca nienumerowane, stojące.* Podczas koncertu obowiązuje **CAŁKOWITY ZAKAZ** rejestracji video telefonami, aparatami, kamerami itp. W przypadku złamania zakazu koncert będzie przerywany, a osoby nagrywające zostaną wyproszone z klubu bez możliwości zwrotu kwoty wydanej na bilet.* Zdjęcia może wykonywać tylko i wyłącznie osoba upoważniona przez zespół.**Bilety:** * 60 zł - przedsprzedaż do dnia 09.10.2021 * 70 zł - przedsprzedaż od dnia 10.10.2021 * 80 zł - w dniu koncertuZeppelinians - Tribute Band[https://www.facebook.com/zeppelinians/](http://)Skład zespołu:* Maksymilian Kwapień - vocal* Piotr Augustynowicz - guitar* Tomasz Nowik - bass* Igor Augustynowicz - drums* Michał Mantaj - keyboardsZapraszamy do zapoznania się z video zespołu:[https://www.youtube.com/watch?v=CU7GR81MkO4](http://)[https://www.youtube.com/watch?v=is3Sr1vWmyY](http://)----------------------------------------------[ !!! UWAGA !!! ]Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.--------------------------------------------Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnegoREGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem[https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin](http://)

podobne wydarzenia
 • Teatr
  Techno
  Elektronika
  Wystawa
  Online

  Wtorek, 23 czerwca 2020, 13:00

  Teatr Studio | Scena Malarnia, Warszawa, od 20 zł

  W ramach swojej pracowni w STUDIO teatrgalerii Łukasz Twarkowski pracuje na scenie Malarnia nad imersyjną instalacją, która jest symulatorem rave’u. Dedykowany set muzyczny nagrywa specjalnie na tę okazję VTSS, jedna z najważniejszych postaci europejskiej undergroundowej sceny klubowej, architekturę zdarzenia wraz z oprawą wizualną projektuje Łukasz Twarkowski, we współpracy z Jakubem Lechem. Symulator został zaprojektowany w taki sposób, aby doświadczenie widza było jak najbardziej osobiste – jeden widz wchodzi do symulatora zbudowanego na scenie i ma go dyspozycji na wyłączność na ok. 45 minut.