Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Warszawa Główna | TRILL PEM

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie

Warszawa Główna | TRILL PEM

Czwartek, 1 lipca 2021

20:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Koncert + Afterparty:
TRILL PEM + guest/s

Bilety w przedsprzedaży:
40zł/45zł/50zł

wejście na wydarzenie: 20:00
Start koncertu: 21:30
Afterparty od 00:00


01.07 | Thursday
Start from 8PM till the last wo/man on the dancefloor.
Warszawa Główna (ul. Kolejowa 8/10)

miejsce

Warszawa Główna

Warszawa, Kolejowa 8/10

Warszawa Główna to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy! Ulokowany w centralnej części stolicy bar, klub i letnia scena to odpowiedź na stale rosnące potrzeby miejskiej tkanki.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Warszawa Główna | Bonsoul: Bonson x Soulpete

  Dzisiaj

  Warszawa

  WARSZAWA GŁÓWNA - TAM NAS SPOTKASZ!Duet Bonson i Soulpete znani jako Bonsoul wracają do Warszawy z ich wspólnym materiałem!Po sukcesie trasy RESTART TOUR a zwłaszcza niezwykle ciepło przyjętej dwukrotnie Warszawie Damian i Piotr postanowili zrobić sobie chwilę przerwy od pandemicznej rzeczywistości i jeszcze raz odwiedzić stolicę w prawdopodobnie JEDYNYM KONCERCIE BS w tym roku!⚠ UWAGA!ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONCERCIE WYMAGANE SĄ NA NOGACH STARE NAJE!Koncert + Aferparty:Bonson x Soulpete + Guest/sRozpoczęcie wydarzenia 20:00

 • Wake&Rave | Vertical Spectrum / Warszawa Główna

  Wake&Rave | Vertical Spectrum / Warszawa Główna

  Sobota, 24 lipca 2021

  Warszawa

  Burda, zamęt, chaos - żadna inna muzyka nie sprzyja sonicznej destrukcji tak jak techno w jego ekstremalnych warunków.Rozpoczęcie przygody z występami klubowymi nie jest proste. Nie chodzi tylko o umiejętności, ale też przełamanie bariery onieśmielenia i sztukę zawładnięcia publicznością za pomocą dźwięków najwyższej próby.So let's dance as if nobody is watching.._________________________________________◉ Vertical Spectrum (Pole Group)SC: https://soundcloud.com/vertical-spectrum◉ Michal Jablonski (Lost in Ether/VSK series)b2b Kaotik (Playground)SC: https://soundcloud.com/michaljablonskiSC: https://soundcloud.com/kaotik_playground◉ Johannes de Leysen (Trainspotting) b2b internal explorer (Trainspotting)SC: https://soundcloud.com/johannes_de_leysenSC: https://soundcloud.com/internalexplorer◉ Felis Silvestris (Wrocław)SC: https://soundcloud.com/felissilvestris_________________________________________START: 22:00KONIEC: 07:00BILETY:I PULA - 20 PLNII PULA - 30 PLNIII PULA - 40 PLNW DNIU IMPREZY - 50 PLN (GOTÓWKA)ZASADY:◉ bądź miły◉ selekcjoner mówi ostatnie słowo◉ just dance like nobody is watching_________________________________________Nasza foto relacja z imprez.999 | Lars Huismann

 • Warszawa Główna | Major SPZ

  Warszawa Główna | Major SPZ

  Czwartek, 29 lipca 2021

  Warszawa

  Niedaleko do Berlina, dwie godziny, max godzina. Major SPZ w Warszawa Główna!Koncert + afterparty:Major SPZ + guest/sBilety w przedsprzedaży:40 zł / 45 zł / 50 złTimetable:Rozpoczęcie wydarzenia 20:00Start koncertów: 21:00Afterparty od 00:00-----------29.07 | ThursdayStart from 7PM till the last wo/man on the dancefloor.Warszawa Główna (ul. Kolejowa 8/10)

 • LAZZ 2021: NON-STOP EDITION

  LAZZ 2021: NON-STOP EDITION

  Czwartek, 29 lipca 2021

  Warszawa

  W ubiegłym roku padały zmyślne hasła w duchu: „Zapomnij o wyjeździe do Lazz Vegas czy Lazz Palmas i wybierz się do nas”, deklarowaliśmy także gromkie „Lazz nie dogoniat”, aż wreszcie krzyczeliśmy z płockiej sceny „Lazz rąk w górę, łapy łapy!”.Dzisiaj po ponadrocznej przerwie, nieobecności w płockim nadleśnictwie - powracamy w miejskiej, odświeżonej formule „NON-STOP EDITION”, co w praktyce oznacza tyle, że od 29 lipca (czwartek) do 1 sierpnia (niedziela) będziemy nieprzerwanie grać w nowo powstającej miejscówce Warszawa Główna (Kolejowa 8/10), co daje nam rekordową ilość 96 godzin nieskrępowanej zabawy w rytmie elektronicznych szlagierów, które wyjdą spod ręki naszej utalentowanej muzycznej społeczności.Od kilku lat spotykaliśmy się w płockim nadleśnictwie, ale z racji wyjątkowych czasów i okoliczności, postanowiliśmy przenieść festiwalowego ducha do Warszawy, aby w samym jej sercum przypomnieć, że najważniejsze wartości, jakie nam przyświecają to: „muzzyka”, „jedzzenie” i „przzyjaciele. Dołącz do nas!2907 | ThursdayzSaint PeterTechnovyERezzProfessor SaibertinNOIREnlatLopez DJHornetRoysatHENRY / JAVIERPiaseckiMabuAlthermoMust SaidNajKiLukasz Sibiga3007 | FridayzOLIVER DEUTSCHMANNScrabySir UlikLuke CaspiAddy-ZDrumadditionPiaseckiPIURAdam ObrębskiHoliday80Tha NootaThe PickPiotr HoEM ILLDJ Zafrica3107 | SaturdayzBohemian OkoMiniailovVaragvaMax Tran VanNBSEEdwin DJ SebassJoshLarixKemotMaciej KozakKEVSCeglarek0108 / SundayzFedotov SvaranuarrrrrShazzeLitvinkoContactSurowy StanSkullFellazThomas PackerSantos JuniorZaga’to

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Dzisiaj, 17:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 99 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady. Każda jej piosenka to niekwestionowany hit - "Szampan", "Melodia", "No Sory", "Bujda", "Oczy", "Ale Jazz" to tylko niektóre z nich, a można by wymieniać jeszcze długo.Koncert Królowej Dram podczas Lata na Pradze 2020 cieszył się tak dużą popularnością, że Artystka musiała wystąpić aż dwa razy tego samego dnia! Jej debiutancka trasa koncertowa "#NoSory Tour" wyprzedała się w ekspresowym tempie.Teraz sanah wkracza w nowy etap i prezentuje swoje kolejne alterego, Irenkę.Data: 22.07.2021Miejsce: Praga CentrumDoors: 17:00Start: 18:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminPrzestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Koncert

  Dzisiaj, 18:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 89 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady. Każda jej piosenka to niekwestionowany hit - "Szampan", "Melodia", "No Sory", "Bujda", "Oczy", "Ale Jazz" to tylko niektóre z nich, a można by wymieniać jeszcze długo.Koncert Królowej Dram podczas Lata na Pradze 2020 cieszył się tak dużą popularnością, że Artystka musiała wystąpić aż dwa razy tego samego dnia! Jej debiutancka trasa koncertowa "#NoSory Tour" wyprzedała się w ekspresowym tempie.Teraz sanah wkracza w nowy etap i prezentuje swoje kolejne alterego, Irenkę.Data: 22 lipca 2021Miejsce: Praga CentrumDoors: 18:00Start: 20:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminPrzestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Koncert
  Rock
  Classics
  Polskie
  W plenerze

  Jutro, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 50 zł

  Luxtorpeda świętuje swoje 10-lecie!Z tej okazji zespół ponownie nagrał znane i lubiane utwory ze swojego repertuaru w zupełnie nowych aranżacjach. Nowe oblicze Luxów można nazwać “ELEKTRO”. Do nagrań zaproszono gości: DJ.BRK współproducenta płyty oraz sekcję dętą: Tomasz mazur, Józef Zatwarnicki, Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem do utworu “Wilki dwa” czuwał Henryk “Henio” Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę.Koncert z okazji 10-lecia Luxtorpedy odbędzie się w ramach festiwalu Gramy doWoli na Letniej Scenie Progresji.