Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Koncert Benefitowy dla Ukrainy: Warszawskie Combo Taneczne

 • Koncert
 • Solidarni z Ukrainą

Koncert Benefitowy dla Ukrainy: Warszawskie Combo Taneczne

Niedziela, 6 marca 2022

20:30

od 59 zł
informacja organizatora

Wobec niepojętego i nieusprawiedliwionego wtargnięcia rosyjskich wojsk na Ukraine widzimy też na naszych oczach wzruszające oznaki bezwarunkowej pomocy. W związku z tym, wspólnie z zespołem Warszawskie Combo Taneczne podjęliśmy decyzje, że dochód ze sprzedaży biletów niedzielnego koncertu, w całości zostanie przekazany fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM). Bardzo dziękujemy zespołowi za tak szczodry gest! Przyjdźcie licznie, każda złotówka się liczy!

Ten 7-osobowy zespół od ponad dekady przejmująco udowadnia jak ocalić piękne przedwojenne piosenki warszawskie, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, od zapomnienia.

Zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował.

Jesteśmy wzruszeni, że po raz pierwszy zagrają u nas na scenie. Zapraszamy bardzo serdecznie na to wyjątkowe spotkanie z przeszłością, tradycją i nowym spojrzeniem z Warszawskim Combo Tanecznym!

▶ Niedziela, 06.03.2022, g. 20:30

▶ Wejście Na Koncert: g. 19:00

▶ Bilety: 59 zł (przedsprzedaż) / 69 zł (w dniu koncertu)

▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

▶ Muzycy:

Anna Bojara - piła

Jan Emil Młynarski - śpiew, bandżola

Piotr Zabrodzki - bandżola

Karol Szczubełek - gitara

Wojtek Traczyk - kontrabas

Tomasz Duda - saksofon

Maurycy Idzikowski - trąbka, saxhorn

▶ Bilety

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony www.goingapp.pl, stacjonarnie w "Pardon, To Tu" przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce', o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

▶ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

▶ Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

UWAGA: W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób, które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza m.in. pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert. Dla osób bez certyfikatu udostępnimy "na bramce" formularze z oświadczeniem COVID'owym.

▶ Warszawskie Combo Taneczne

1 sierpnia 2020 Warszawskie Combo Taneczne obchodziło 10 urodziny. Z tej okazji, w połowie zeszłego roku, zespół zarejestrował materiał na swój czwarty long play. Pierwszy raz w karierze Combo doszło do kooperacji z zaprzyjaźnioną Kapelą Zdzisława Kwapińskiego pochodzącą ze Zwolenia i Radomia. Kilka lat temu Młynarski i Kwapiński spotkali się przy jednym z odcinków cyklu dokumentalnego „Szlakiem Kolberga” i od tamtej pory trwa ich artystyczna i prywatna przyjaźń.

Zdzisław Kwapiński od lat jest jednym z najprężniejszych animatorów muzycznej kultury swojego regionu. Jest skrzypkiem, saksofonistą, śpiewakiem i tancerzem, a także znawcą folkloru ziemi radomskiej. Płyta pt. „Skarałeś mnie Boże”, która ukazała się w maju 2021 r. to muzyczne spotkanie tradycji miasta i wsi. Dwa zespoły podzieliły się wiedzą i repertuarem i znalazły elementy wspólne dla tradycyjnej muzyki wiejskiej z radomskiego i folkloru warszawskiego. Zatem mamy tu do czynienia z tangami, mazurami, polkami i oberkami. Jan Młynarski debiutuje także jako tekściarz tworząc współczesne "Kuplety Warszawskie 2020” i „Oberek Mokotowski” do dawnych, zapomnianych melodii.

bilety
Przedsprzedaż - Bilet dla osób w pełni zaszczepionych
od 59
Przedsprzedaż - Bilet dla niezaszczepionych osób
od 59
W dniu koncertu / Na Bramce - Bilet dla osób w pełni zaszczepionych
od 69
W dniu koncertu / Na Bramce - Bilet dla niezaszczepionych osób
od 69
miejsce

Pardon, To Tu

Warszawa, Aleja Armii Ludowej 14

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Hubert Zemler Solo - Premiera Płyty "Drut"

  Niedziela, 20 marca 2022

  Warszawa

  Multiinstrumentalista, kompozytor i bez wątpienia jeden z najbardziej wszechstronnych i kreatywnych polskich perkusistów ostatniej dekady. 10 lat temu wydał swój debiutancki album solowy pt.„Moped” i nadszedł ten czas aby uczcić ten jubileusz prezentując kolejną jego płytę koncertową na perkusję solo, poszerzając tym razem spektrum brzmieniowe o urządzenia elektroniczne.Jest nam niezmiernie miło, że **premierowy koncert jak i zarówno premiera płyty (pt. "Drut", i która zostanie wydana w wytwórni Bocian Records)**, odbędzie się w Pardon, To Tu i bardzo serdecznie zapraszamy na wieczór z wyjątkową osobowością jaką jest **Hubert Zemler**.▶ Niedziela, 20.03.2022, g. 20:30▶ Bilety: 29 zł (przedsprzedaż) / 39 zł (w dniu koncertu)▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 WarowszawaBilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w "Pardon, To Tu" przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce', o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.UWAGA: W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób, które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza m.in. pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert. Dla osób bez certyfikatu udostępnimy "na bramce" formularze z oświadczeniem COVID'owym.▶ **Hubert Zemler**Dziesięć lat po premierze swojego debiutanckiego albumu solowego - „Moped” - nagranego na żywo w warszawskim klubie Chłodna 25, Hubert Zemler postanowił uczcić ten jubileuszprezentując kolejną płytę koncertową na perkusję solo.„Drut” jest zapisem koncertu Huberta, który odbył się jesienią 2019 roku w Warszawskim klubie „Dzik” podczas festiwalu "Super Sam + 1”. Album ukazuje się właśnie nakładem wytwórni„Bocian Records”.Tym razem oprócz akustycznych instrumentów perkusyjnych, podczas koncertu użyte zostały również urządzenia elektroniczne poszerzając spektrum brzmieniowe oraz niejako podpowiadając tytuł albumu.„Drut” jest również wieloznaczną metaforą. Za pomocą miedzianego drutu ukrytego w otaczających nas urządzeniach komunikujemy się, aluminiowym drutem można łączyć różne elementy, zaś stalowy, przy odpowiednim splocie może stać się drutem kolczastym, który nie łączy,a dzieli.Muzyka Huberta Zemlera zawarta na płycie i prezentowana na koncercie jest osobistą podróżą przez pogranicze dźwięków akustycznych i elektronicznych. Pogranicze, którego nie strzeże żaden drut i każdy może się czuć swobodnie.**Fotografia: Maciej Bielawski**

 • 2 Nights with Fanfare Ciocărlia

  Środa, 31 sierpnia 2022

  Warszawa

  Według BBC są obecnie **najsłynniejszą bałkańską orkiestrą dętą na świecie**. Pochodzący z położonej w **północno-wschodniej Rumunii, romskiej wioski Zece Prăjini, 12-osobowy zespół** przez ponad dwie dekady wydal 10 płyt, a ich muzyka, która słynnie z **szalonej precyzji w karkołomnych tempach, nadała im status kultowych** i sprawiła, że na stałe zagościli na scenie muzycznej od punka po klasykę.Jesteśmy zaszczyceni, że z okazji **jubileuszu 25-lecia zespołu**, swoją **europejską trasę koncertową rozpoczną dwoma koncertami w Pardon, To Tu** i po **14 latach ponownie zawitają do Warszawy**. Bardzo serdecznie zapraszamy na dwa wieczory z legendarnym zespołem **Fanfare Ciocărlia**!▶ Środa / Czwartek, 31.08. / 01.09.2022, g. 20:30▶ Bilety 1-Dniowe: 89 zł (przedsprzedaż) / 99 zł (w dniu koncertu)▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 WarowszawaBilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w "Pardon, To Tu" przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce', o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.**UWAGA:** W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób, które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza m.in. pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert. Dla osób bez certyfikatu udostępnimy "na bramce" formularze z oświadczeniem COVID'owym.▶ **Fanfare Ciocărlia:**Two and a half decades, thousands of shows and 9 studio albums later, Fanfare Ciocărlia were at the pinnacle of their career when a pandemic shocked the world. This unprecedented event has meant the same for them as it has for millions of other artists around the world: an abrupt stop to all work. And while the world seemed to be at a standstill, the band's many fans became active and helped them to complete their long-planned 25th anniversary album with financial support and words of encouragement. Now the results can be heard: "It Wasn't Hard To Love You" is a musical ode to Fanfare Ciocărlia's legions of fans. It is the latest chapter in the story of a big band from a small village, a band that wants to put smiles on people's faces, and a band that yearns for a long future of thrilling concerts extending deep into the night.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Jutro, 20:00

  Niebo, Warszawa, od 39.00 zł

  Chcesz trafić do Nieba i z nami pohulać?Bez ceregieli.Zabieramy Cię do najlepszego Nieba na Ziemi.4 marca, PIĄTEK/PIĄTECZEK/PIĄTUNIOIVOGościnnie: BISZDj set St. ElmoSTART: 20:00WarszawaNIEBOWBIJAJ#rap #pomojemu**W ostatnich dniach słowo "SPOKÓJ" nabrało nieporównywalnie większego znaczenia. Pozostajemy solidarni z Ukrainą i wspieramy ją robiąc to co umiemy najlepiej, dlatego część dochodu z koncertu zostanie przeznaczona na organizację [https://savelife.in.ua/en/donate/](http://savelife.in.ua/en/donate/ ) Twoja obecność ma ogromne znaczenie. Bądźmy w tym razem.** IVO – dziewczyna z bloków, songwriterka, pianistka i trener wokalny.Przez ostatni rok wypuściła serię #pomojemu, inspirowaną projektem Albo inaczej, gdzie z wybranych tekstów polskich raperów robiła nowe piosenki.Na projekt składa się 11 utworów, do których powstały również teledyski.Całość dostępna na kanale IVO na YouTube.Dzięki aprobacie i uprzejmości samych twórców, niektóre wersje można usłyszeć również w streamie, a są to: Iluzja Kacpra HTA i Gibbsa, InterpolPro8l3mu oraz Poświęcić wszystko BISZa.W trakcie koncertu oprócz serii #pomojemu usłyszymy 5 premierowych kawałków, m.in. SPOKÓJ, którego premiera odbędzie się 23 lutego, wybrzmiąrównież dwa single IVO, wydane w 2021 roku, czyli KOT i Bujaj się mała.Koncert w Niebie to koncert premierowy, na którym IVO pokaże się w zupełnie nowej muzie i w zupełnie nowym składzie. Za konsolą stanie producent St.Elmo, a na perkusji Kevin Mielewczyk. Gościnnie na scenie wystąpi również BISZ w kawałku Poświęcić wszystko, który znalazł się w projekcie #pomojemu.IVO o projekcie:#pomojemu to seria wersji-esencji moich ulubionych rapowych kawałków, z których robię piosenki; inspirowana projektem #alboinaczej.Najpierw czytam tekst i wybieram z niego najważniejsze dla mnie strofy, później robię bit i składam na nowo w piosenkę.Jeśli dany kawałek posiada już melodię, tak jak FALA, Interpol, Iluzja czy Billy Kid, śpiewam oryginalne refreny, a swoją melodię dopisuję tylko do zwrotki.W przypadku tych wersji wybieram minimalistyczny akompaniament na pianie. Teledyski realizujemy własnym sumptem i według własnego pomysłu, tak jakczujemy.Dla mnie w tym projekcie najważniejsze jest to, że śpiewam teksty, które na mnie działają i z którymi się utożsamiam.Chcę też pokazać słuchaczom, którzy być może na co dzień nie obcują z rapem, jak wiele cennych treści i pięknych melodii można w nim znaleźć.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 6 marca 2022, 19:00

  Niebo, Warszawa, od 50 zł

  Po kilku pracowitych latach w roli producenta Gibbs stawia mocno na twórczość wokalną. Autor muzyki do kultowych utworów "Iluzja", "Wiking" czy "Restart" rusza w solową trasę koncertową. Na przestrzeni marca i kwietnia 2022 pochodzący z Kłobucka muzyk odwiedzi aż 9 miast w całej Polsce. Artysta ma się czym pochwalić, bowiem w minionym roku udało mu się sfinalizować wspólny projekt z Opałem, dokończyć "Hample" w koopreacji z FAVSTem, a przede wszystkim wydać wyczekiwany solowy debiut "Czarno na białym". Warto podkreślić, że wyprodukowana i napisana w całości przez Gibbsa solówka zdobyła w listopadzie status Złotej Płyty ZPAV. Współtwórca kolektywów Fonos i DopeHouse stworzył dzieło obfitujące w silne emocje, skrajności i melancholijne spojrzenia na świat.

 • Koncert
  Rap
  Zagraniczne
  Pod dachem
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Czwartek, 10 marca 2022, 19:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 47 zł

  Ten raper nie spoczywa na laurach i coraz to nową muzyką tworzy sobie drogę na szczyt. Na swoim koncie ma debiutacki album, "Dear Annie", na którym usłyszymy go we współpracy z Aminé, Kaytranada, Anna of the North, Cam O’bi (Chance The Rapper, SZA, Vic Mensa) & Rahki (Kendrick Lamar, Ab-Soul, Eminem).@Rejjie Snow po świetnym przyjęciu na FEST Festivalu 2019, powraca do Polski i zagra 10 marca 2022 w warszawskiej Pradze Centrum. Swoją twórczością zdobył uznanie takich gwiazd jak Kendrick Lamar, czy Madonna, którą supportował podczas trasy koncertowej. Rejjie Snow nieustannie żyje na walizkach, jest tam, gdzie poniesie go muzyka - do Los Angeles, Nowego Jorku czy Londynu. Słowa jego utworów tworzą magiczny węzeł, w którym łączy ze sobą swoją biografię z fikcją, a to wszystko w towarzystwie niezwykłych muzycznych dźwięków. Dołóżmy do tego jego głos - głęboki, jak nie z tego świata, który jest zdolny do wybijania rytmu z metronomiczną precyzją. Wśród swoich inspiracji wymienia artystów, którzy są dalecy od muzyki w nurcie, której tworzy - są to m.in. George Michael i Charles Bukowski.Rejjie Snow10.03.2022Praga Centrum Drzwi: 19:00Start: 21:00Bilety: TBA