Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Warsztaty Otwarte online

 • Warsztat
 • Online
 • Free

Warsztaty Otwarte online

Poniedziałek, 23 listopada 2020

17:00

10 zł

Zapraszamy widzki i widzów TR Warszawa na poniedziałkowe Warsztaty Otwarte online, które będą poruszały tematykę spektaklu granego w weekend na scenach TR Warszawa/Marszałkowska 8 i TR Warszawa/ATM Studio.
W czasie zajęć pedagożki teatru z zespołu edukacji TR Warszawa prowadzą twórczą dyskusję z uczestniczkami i uczestnikami wydarzenia. Wykorzystywane są elementy działań teatralnych i performatywnych, inspirowanych obejrzanym spektaklem.

Warsztaty Otwarte online to przestrzeń wymiany myśli po spektaklu. To też czas na przyjrzenie się sztuce pod różnymi kątami artystycznymi. To także, w miarę technologicznych możliwości, zaproszenie do działań performatywnych. W czasie spotkań uczestniczki i uczestnicy mogą poszerzyć bądź uzupełnić swoją wiedzę o teatrze lub wybranych wątkach poruszanych w spektaklu.

Kiedy: poniedziałki, godz. 17:00–18:30
Prowadzenie: Anna Rochowska, Anna Kurelska – zespół edukacji TR Warszawa
Liczba miejsc ograniczona: maks. 15 osób, decyduje kolejność zgłoszeń
Bilety: 10 zł

Aby wziąć udział w warsztatach przy zakupie biletów należy podać swój adres mailowy, na który zostanie wysłany link z zaproszeniem na spotkanie.
Uczestnicy proszeni będą o korzystanie z kamer oraz mikrofonów.
Platforma: bezpłatna aplikacja Zoom
Kontakt: edukacja@trwarszawa.pl

Najbliższe warsztaty: 23.11.2020, godz. 17:00, TR Online
Warsztaty Otwarte online do spektaklu INNI LUDZIE w reż. Grzegorza Jarzyny.

podobne wydarzenia
 • Warsztat
  Online

  Sobota, 13 marca 2021, 10:00

  Online, Internet, od 700 zł

  W imieniu Konopnych Szkoleń, Stowarzyszenia Wolne Konopie oraz laboratorium Hempekspert zapraszamy na pierwsze w Polsce szkolenie dotyczące rolniczej uprawy konopi siewnych. ROLNICZA UPRAWA KONOPI - szkolenie podstawowe - poziom I1. Uwarunkowania prawne2. Historia i systematyka konopi3. Morfologia konopi4. Odmiany konopi w katalogu UE5. Kierunki uprawy5.1 Nasiona5.2 Ziarno5.3 Włókno5.4 Paździerz5.5 Kwiatostan - ekstrakcja5.6 Kwiatostan - napary5.7 Kwiatostan - susz cbd5.8 Kwiatostan – rekreacja5.9 Kwiatostan - medycyna6. Metody uprawy, omówienie całego procesu w zależności od warunków i kierunków uprawy- planowanie uprawy- dobór stanowiska- dobór odmiany- nawożenie- zabiegi pielęgnacyjne- maszyny do zbioru- maszyny do obróbki i przetwarzania6.1 Uprawa polowa- nasiona,ziarno,włókno paździerz,6.2 Uprawa ogrodnicza na zewnątrz- nasiona, kwiatostan6.3 Uprawa w tunelach foliowych- nasiona, kwiatostan6.4 Uprawa w szklarniach- kwiatostan6.5 Uprawa w pomieszczeniach zamkniętych7. Rynek konopi w Polsce i na świecie8. Perspektywy i zagrożenia rozwoju branży konopnejSzkolenie odbędzie się na platformie Clickmeet. Dane do zalogowania się otrzymają osoby z wykupionymi biletami najpóźniej na godzinę przed startem wydarzenia od organizatora szkoleń. Pytania i można zgłaszać na adres: konopneszkolenia@gmail.com oraz dzwoniąc pod nr tel. 692 248 959Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma prezent o wartości 250 złotych - Olejek Konopny CANNAcore.Prezenty będą rozsyłane do paczkomatów inPost. Organizator seminarium - Konopne Szkolenia - skontaktują się po zakupie biletu, w celu dostarczenia prezentu do wybranego paczkomatu.