Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

WATA CURKOWA: NOCNY TEAM

 • Impreza

WATA CURKOWA: NOCNY TEAM

informacja organizatora

Wata Cukrowa: NOCNY TEAM

Już w tę sobotę Nocny Team zadebiutuje w stolicy!

Wata Cukrowa, Lunapark - to właśnie tutaj usłyszycie przedpremierowo kilka nowinek od polskie blendy pl, pomachacie Nocnemu z parkietu, połamiecie żebra na secie Piotruli, czy ogrzejecie się basikiem od Wujewskiego. Startują o 21:00 i zagrają dooo, no w sumie niedzieli rano.

NOCNY TEAM:

 • NOCNY

 • NITHAEL

 • CIELAK

 • WUJEWSKI

 • PIOTRULA

 • POLSKIEBLENDY.PL

Jak można przyjść? Pieszo, z buta Jak można wejść? Za dwie dyszki i okazanie dowodu osobistego.

START: 21:00 TAX: 20 PLN +18

Wydarzenie jedynie dla pełnoletnich.

bilety
Pula 1
od 20
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Dzisiaj

  Pierwszy weekend sierpnia to idealny czas żeby wpaść i nacieszyć się ulubioną plenerową miejscówką w Warszawie!Duży muzyczny przekrój. Od reggaetonu przez ghetto house do dancehallu, a na techno kończąc. Jesteśmy pewni, że skład DJ’ski na ten wieczór w Wacie Cukrowej zrobi dobrą robotę!- Wulver- ola666 b2b Phatrax- Edvvin b2b BOLOWydarzenie jedynie dla pełnoletnich.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Dzisiaj, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 50 zł

  Einmusik to pochodzący z Niemiec muzyk, który taktowany jest jako jeden pionierów melodyjnego tech house. Prawdziwy wirtuoz jako producent i jako DJ, a o jego umiejętnościach przekonacie się już w piątek, 5 sierpnia w Pradze Centrum.Support: Lulu Malina, Seb & RodrigezzData 5 sierpnia 2022 r Miejsce: Praga Centrum Doors: 22:00 End: 6:00Organizator: Follow The Step

 • Impreza
  House
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Disco

  Sobota, 13 sierpnia 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 79 zł

  Purple Disco Machine to autor projektu, który szturmem podbił listy przebojów. Pochodzący z Niemiec Tino Piontek tworzy taneczną odmianę house we wszelkich zabarwieniach, przede wszystkim disco czy funky. Na jego popularność wpłynęły przede wszystkim globalne przeboje jak "Hypnotized", "In The Dark" czy "Devil In Me". Z kolei za konsolą jest to istny wulkan energii, dlatego też gorąco zapraszamy do Pragi Centrum na taneczną noc z Purple Disco Machine, aby się o tym przekonać.Wydarzenie 18+Supports: Marcin Krupa, Duszne Granie Data: 13 sierpnia 2022 r Start: 22:00 End: 6:00 Organizator: Follow The Step

 • Impreza
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 18 września 2022, 19:00

  Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa, od 25 zł

  **MICHAŁ SZCZYGIEŁ 18 WRZEŚNIA W HULAKULA**Michał Szczygieł finalista 8 edycji TV show "The Voice Of Poland" - wokalista i autor tekstów, tworzy i wykonuje muzykę popową z elementami urban. Znany jest z takich hitów jak: "NIC TU PO MNIE" - ponad 22 mln odtworzeń w serwisie VEVO czy "TAK JAK CHCĘ", który podbił listy radiowe. Michał współpracuje również z hiphopowymi artystami np. gościnnie wystąpił w utworze Sobla - "DAJ MI ZNAĆ".