Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wczasy

 • Koncert
 • Elektronika
 • Alternatywa
 • Punk/HC
 • Polskie
 • Pod dachem

Wczasy

Piątek, 10 grudnia 2021

20:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Przystanek Wczasów na trasie po muzycznych dźwiękach - Klub RE, Kraków!

Ekscytującą podróż po muzycznych dźwiękach, gwarantują Wczasy. Kraków, już 10-go grudnia stanie się przystankiem dla elektryzującego duetu, który w klubie RE, zabierze słuchaczy na nie lada wycieczkę! Podróż zacznie w zimnym, ale jakże fascynujący klimacie swego pierwszego albumu "Zawody", by w końcu dotrzeć, tam gdzie chwyta nas tęsknota, a o niej mowa w najnowszym albumie zespołu, zatytułowanym “To wszystko kiedyś minie" To album pełen sentymentów i wspomnień, chwytających za serca.

Duet Wczasy, tworzony przez dwóch charyzmatycznych muzyków, po raz kolejny udowadnia, że stać ich na wiele. Przedstawia kolejną dawkę mocnych przekazów tekstowych, okraszonych porywającą, a niekiedy melancholijną melodią. Całość zapewnia żywiołową podróż, pełną przygód, wspomnień i wyrazów wolności, jaką ma nieść muzyka. To z pewnością warto przeżyć wspólnie! Nie lada okazja trafi się już 10- go grudnia na klimatycznym przystanku dla muzycznych dźwięków, czyli w klubie RE. Ten wyjątkowy koncert z pewnością nie zawiedzie fanów polskiej muzyki alternatywnej.

informacja organizatora

Front Row Heroes i Klub RE zapraszają Was na koncert zespołu: Wczasy.

10.12.2021 // GODZ. 20:00 // Klub RE

Wczasy zapraszają na koncert premierowy z okazji wydania drugiej płyty. “To wszystko kiedyś minie" jest albumem bardziej zróżnicowanym stylistycznie i brzmieniowo od “Zawodów”. Post-punk miesza się tu z techno, zimna fala z shoegaze'em, ale to nadal piosenki, które możesz śpiewać pod prysznicem - gorącym lub zimnym. Przyjdź i posłuchaj, jak nowy materiał brzmi na żywo.

“Tyle słów”: https://youtu.be/_OqGRfzbFww “Polska (serce rośnie)”: https://youtu.be/UwV56-1BfJs CD “To wszystko kiedyś minie” w Asfalt Shop: https://asfaltshop.pl/product/24106-wczasy-to-wszystko-kiedys-minie-cd/

Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej. Debiutancka płyta Wczasów pt. „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Album trafił do różnych zestawień najlepszych polskich płyt 2018 roku.

miejsce

Klub RE

Kraków, Świętego Krzyża 4

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 25 marca 2022, 19:00

  Kino Kijów.Centrum al. Krasińskiego 34 Kraków, Kraków, od 130 zł

  Ray Wilson - Ostatni frontman legendarnego Genesis, zaprezentuje podczas koncertu zarówno twórczość solową jak i największe przeboje tej kultowej grupy. W tym roku ukazał się najnowszy album artysty - „The Weight of Man”, a pochodzące z niego premierowe kompozycje także zabrzmią podczas nadchodzącej trasy.Ostatnie lata były dla Wilsona bardzo owocne. W 2016 roku na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty: akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o bardziej elektrycznym brzmieniu. W 2017 roku wydany został album Live pt. “Time and Distance”. W tym samym roku Wilson wydał swoją pierwszą płytę w formacie Blu-Ray. To zarejestrowany w niemieckim studio ZDF Bauhaus ekskluzywny, zagrany dla niewielkiej widowni koncert. Z kolei w 2019 roku ukazał się na rynku album podsumowujący ostatnie 20 lat kariery solowej – UPON MY LIFE. Ostatnie wydawnictwo Raya Wilsona - "The Weight Of Man" określony został przez krytyków muzycznych jako „empatia i dusza, emocja i realizacja, doświadczenie i dreszcz rozczarowań, zrozumienie i nadzieja. Nie ma wypełniaczy, każda piosenka mogłaby być samodzielnym singlem”.Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson roku zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył kultowy album „Calling All Stations“. W marcu 2010, zespół GENESIS został przyjęty do słynnego „Rock’n‘Roll Hall of Fame“, jako jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów.

 • Koncert

  Sobota, 15 stycznia 2022, 19:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 59 zł

  Słoń z materiałem z nowej płyty w Krakowie!

 • Koncert
  Rock
  Pop
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Piątek, 11 lutego 2022, 19:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 79 zł

  The Driver Era na dwóch koncertach w Polsce! Amerykański zespół wystąpi w Warszawie i Krakowie w drugiej połowie 2021 roku. Znani wcześniej jako R5, bracia Rocky i Ross Lynch porównywani są do takich zespołów jak The Vamps, One Direction czy 5 Seconds of Summer.Bracia Lynch to tekściarze i kompozytorzy, którzy po raz pierwszy pojawili się na scenie jako część zespołu R5. W 2019 ukazał się ich debiutancki album pod szyldem The Driver Era, "X". Ross i Rocky napisali, wykonali i wyprodukowali wszystkie utwory, a ich nieprzewidywalna stylistycznie muzyka przywołuje romantyczne skojarzenia z wyruszaniem w otwartą drogę, z nieograniczonymi możliwościami i dreszczykiem emocji. Data: 11.02.2022Doors: 19:00Start: 20:00Miejsce: Klub Kwadrat, KrakówOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.