Welcome To Night Vale [ODWOŁANE]

  • Koncert

Welcome To Night Vale [ODWOŁANE]

Środa, 17 marca 2021

19:00

od 119 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Welcome To Night Vale to show fabularne, utrzymane w konwencji audycji radiowej, którego akcja dzieje się w małym miasteczku gdzieś na środku amerykańskiej pustyni.

Night Vale nie jest zwykłym miastem - czas w nim nie działa, psi park jest zakazany, a gorące słońce wschodzi co rano z niewyobrażalnie głośnym rykiem, budząc równie niezwykłych mieszkańców. Dzielny i wyjątkowo zaangażowany w pracę spiker radiowy (w jego roli Cecil Baldwin) donosi każdemu, kto chce słuchać, o najnowszych kataklizmach, zabójczej pogodzie, teoriach spiskowych i codziennym, surrealistycznym życiu mieszkańców Night Vale.

Welcome to Night Vale to zupełnie nowa jakość podcastów i mediów niewizualnych. Wybuchowa mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i refleksji o naturze życia i człowieczeństwa przenosi słuchacza do świata, w którym nic nie jest oczywiste. Doskonała gra aktorska i unikatowa, osobliwa oprawa muzyczna sprawiają, że jest to niezwykłe, oderwane od rzeczywistości doświadczenie.

informacja organizatora

Występ Welcome To Night Vale przeniesiony

Niezwykły występ Welcome To Night Vale, zostaje przeniesiony na 17 marca 2021. Bijący rekordy popularności podcast Welcome to Night Vale powróci w postaci zupełnie nowego występu na żywo. Występ w Palladium jest częścią ostatniej trasy, w której weźmie udział prezenter podcastu, Cecil Baldwin. W Warszawie zobaczymy też między innymi Symphony Sanders w roli Tamiki Flynn i innych gości specjalnych.

Welcome to Night Vale przybiera formę lokalnej audycji radiowej z miasta, gdzie każda teoria spiskowa jest prawdziwa, a niezwykłe wydarzenia są na porządku dziennym. Od swojej premiery w 2012 roku podcast zrodził już ponad 150 odcinków i niezliczone występy na żywo, książki i fanowskie teorie. Odcinki zwykle składają się z „newsów, ogłoszeń i reklam” z pustynnego miasta położonego „gdzieś w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych”. Prezenterem audycji, a także narratorem i głównym bohaterem historii, jest Cecil Gershwin Palmer (w tej roli Cecil Baldwin), który często gości w swoim programie szereg ekscentrycznych postaci, takich jak Carlos i jego idealne włosy, Hiram – dosłownie smok z pięcioma głowami i Deb, mgła zdolna do rozumnego myślenia.

Na trasie w 2021 roku poznamy zupełnie nową historię, „The Haunting of Night Vale”, o której podcast nigdy wcześniej nie wspominał. W niej, prezenter Cecil i jego piękny mąż, naukowiec Carlos budują dla siebie nowy dom, ale niezwykłe zdarzenia i spotkania z duchami nawiedzają plac budowy. To pewnie nic takiego. W końcu jak dom mógłby być nawiedzony zanim w ogóle zakończy się jego konstrukcja?

Dodatkowo, zgodnie z tradycją Night Vale, widownia będzie miała szansę uczestniczyć w tworzeniu historii w nowy, zaskakujący sposób. To czyni występ unikatowym przeżyciem, którego nie można doświadczyć słuchając podcastu z domu. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Night Vale od premiery pierwszego odcinka, czy dopiero dowiedziałeś się o istnieniu podcastu – występ w Palladium to gwarantowana świetna zabawa!

Welcome To Night Vale zawita do Palladium w Warszawie 17 marca 2021 roku. Będą obowiązywały miejsca numerowane.

Linki:
http://www.welcometonightvale.com/
https://twitter.com/nightvaleradio
https://www.instagram.com/nightvaleofficial/
https://www.facebook.com/WelcomeToNightVale/
https://open.spotify.com/show/0s6Wc5qf8SIvCtKZNC6N7s
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/399589614262113/
Promotor: Fource.pl