Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wesele bez pary młodej…vol.2

 • Impreza

Wesele bez pary młodej…vol.2

Sobota, 12 marca 2022

19:00

od 200 zł
informacja organizatora

Wesele bez pary młodej…vol.2

-Komu marzy się szalona, WESELNA noc w marcu ??? -My spełnimy to marzenie…już po raz drugi!!

Już 12.03 zapraszamy ponownie wszystkich gości na WESELE BEZ PARY MŁODEJ!! Będzie tort, orkiestra, wodzirej, oczepiny, szampan powitalny i zabawa do białego rana…jak prawdziwe polskie wesele!!

Start : 19:00

W weselny klimat wprowadzi gości zespół D-tonacja NA ŻYWO!

Bilety —> I Pula - 200 zł II Pula - 220 zł

Bilet obejmuje: powitalny szampan wykwintny, ciepły bufet zimne przekąski kącik słodkości wiejski stół butelka wina lub wódki na parę soki/woda bez limitu tort weselny

Dress Code: weselne kreacje oraz garnitury

Ustawienie weselne - okrągłe, bankietowe stoły 10 osobowe, możliwość rezerwacji wspólnego stołu dla określonej liczby osób.

bilety
Pula 1 (zaszczepieni)
od 200
Pula 2 (niezaszczepieni)
od 220
Pula 2 (zaszczepieni)
od 220
Pula 1 (niezaszczepieni)
od 200
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Lloyd’s Whisky Day vol.2 | PROHIBICJA

  Sobota, 12 lutego 2022

  Bydgoszcz

  Już 12.02 powracamy z długo wyczekiwaną, drugą edycją święta whisky…pod znakiem PROHIBICJA!! Podobnie jak poprzednio, również podczas tego wieczoru czeka na Was wiele atrakcji, w tym: degustacja whisky (15 kuponów), karnawałowy wieczór w stylu lat 20/30 z DJ-em, koncert Judyty Wendy w klimacie kinowego hitu „Wielki Gatsby” NA ŻYWO, występ taneczny „gorąca niespodzianka”.Na degustacji znajdziecie między innymi takie whisky jak: Glen Scotia, Kilchoman, Ledaig, Loch Lomond, Nikka, Paul John, Templeton, The Irishman, Jameson, Chivas i inne.Bilety na wydarzenie są dostępne w dwóch wersjach: normalny (wstęp, degustacja) oraz VIP (wstęp, degustacja, wydzielona strefa, ciepły bufet).Do zobaczenia!

 • Koncert walentynkowy w Lloydzie

  Niedziela, 13 lutego 2022

  Bydgoszcz

  WALENTYNKI W LLOYDZIEJuż 13 lutego zapraszamy na najbardziej romantyczny wieczór w murach Lloyda. Będzie dużo o miłości, czułości… Na wyjątkowy koncert NA ŻYWO zapraszają ZWIERZAK oraz Joanna Wojnowska - Sisenbro, a w planie mocno rozmarzony, miłosny repertuar - LOVE SONGSZabierz swoją drugą połówkę, mamę, siostrę, przyjaciółkę i spędźcie ten magiczny wieczór razem z nami!!W Kantynie Lloyda specjalne walentynkowe MENU!! Do tego specjalna oferta na hiszpańskie WINO DIALOG (produkowane specjalnie dla Fabryki Lloyda)Liczba miejsc mocno ograniczona!! Do zobaczenia!! All You need is LOVE!

 • Patrick The Pan | Bydgoszcz

  Czwartek, 17 lutego 2022

  Bydgoszcz

  PATRICK THE PANJuż 17 lutego zapraszamy na koncert zespołu PATRIC THE PAN w Fabryce Lloyda!!Piotr Madej występujący pod pseudonimem PATRICK THE PAN to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. O ludziach takich, jak on Amerykanie z podziwem mówią: SELF-MADE MAN. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcje. Jego trzy dotychczas wydane z wytwórnią Kayax albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy i publiczność. PATRICK miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak OPEN'ER, OFF FESTIWAL CZY MĘSKIE GRANIE. Choć artysta w jednej ze swoich piosenek śpiewa „od techno wolę ciszę i jazz„, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Cechą wyróźniającą Piotra są jego bystre słodko-gorzkie teksty oraz zgrabne łączenie przebojowości z melancholią, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery. Kiedy nie występuje jako PATRICK, koncertuje jako muzyk z Dawidem Podsiadło. Działa prężnie również jako producent muzyczny: współpracował m.in. z Pauliną Przybysz, Ralphem Kaminskim, Kaśką Sochacką, Misią Furtak, czy Zespołem LOR. 25.Do zobaczenia!

 • Whisky Premium Club - Old Fashioned

  Piątek, 18 lutego 2022

  Bydgoszcz

  Whisky Premium Club - Old Fashioned 18.02 zapraszamy na pierwszy PREMIUM wieczór whisky w Lloydzie!! Wieczór pod znakiem degustacji whisky PREMIUM, w wieku nie mniejszym niż 12 lat! To niebywała okazja aby spróbować najwyższej jakości rodzajów tego eleganckiego trunku! Degustacja odbędzie się w 4 rundach tematycznych, w formule MASTERCLASS! W programie również występ kobiecego duetu Pinky Loops NA ŻYWO, Pole Dance Showi wiele więcej…Start: 19:00Bilety VIP 280 zł - obejmuje wstęp na wydarzenie, degustację w 4 rundach, bufet (ciepłe dania oraz zimne zakąski) i część artystyczną!Zapraszamy serdecznie wszystkich smakoszy!