Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wieczór kubański "Cuba Libre" z Josè Torresem!

 • Impreza

Wieczór kubański "Cuba Libre" z Josè Torresem!

Piątek, 20 maja 2022

18:00

od 80 zł
informacja organizatora

Wieczór kubański „Cuba Libre” z Josè Torresem!

Po raz pierwszy zapraszamy na kubański wieczór pod znakiem „Cuba Libre”, to będzie noc pełna słońca, radości i beztroski. Już 20 maja na scenie Lloyda wystąpi dla Państwa Josè Torres z zespołem Havana Dreams NA ŻYWO!!

Otwarcie: 18:00 Muzyka na żywo: 20:00

I Pula - 60 zł II Pula - 70 zł III Pula - 80 zł

Podczas wieczoru drink CUBA LIBRE w specjalnych zestawach na mały i duży głód! W sprzedaży oryginalne, kubańskie cygara!

Artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej „Jose Torres y Salsa Tropical". Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady. Koncerty w wykonaniu Jose Torres to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski. Havana Dreams to zespół pod dyrekcją znanego muzyka pochodzenia kubańskiego Jose Torres. W repertuarze zespołu możemy usłyszeć kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz kompozycje własne. Artyści prezentuje również współczesne gatunki kubańskie jak Timba, mająca szczególne znaczenie w teraźniejszej kulturze. Koncerty w wykonaniu Jose Torres & Havana Dreams to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.

Rezerwacja stolików —> wiadomość prywatna / SMS - 797 910 048

Do zobaczenia!!

bilety
II Pula
od 70
III Pula
od 80
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Tribute to Amy Winehouse!

  Piątek, 27 maja 2022

  Bydgoszcz

  Tribute to Amy WinehouseKoncert Tribute to Amy Winehouse to nowy projekt półfinalistki V Edycji Voice of Poland Natalii Podwin, charyzmatycznej wokalistki o niebywałej barwie głosu. Otwarcie: 18:00Koncert: 20:00I Pula - 50 złII Pula - 60 złIII Pula - 70 zł Wieczór ten jest muzycznym hołdem złożonym jednej z najwybitniejszych wokalistek XXI wieku. Na scenie artystce towarzyszy 6 osobowy zespół, odpowiedzialny za fantastyczne, pełne energii aranżacje największych przebojów Winehouse takich jak „Rehab" czy „Back to black”.
Skład zespołu:Natalia Podwin wokal
Maciek Rosiak saksofon,
Maksymilian Madeła trąbka
Bartek Domagała gitara
Teodor Górka piano
Michał Kotowicz bas
Paweł Ostrowski perkusja

 • Bajkowy Koncert w Fabryce Lloyda!

  Niedziela, 29 maja 2022

  Bydgoszcz

  Bajkowy koncert w Lloydzie!!Kochani już 29 maja zapraszamy wszystkie pociechy wraz z rodzicami na magiczny koncert bajkowy z okazji Dnia dziecka!!W programie: Koncert NA ŻYWO - Agnieszka Kensik z zespołem; repertuar z bajekAnimacje dla dzieciWarsztaty muzyczne „Gra 6 strun”Atrakcje plenerowe w ramach akcji charytatywnej dla MikusiaSpecjalne Menu dziecięce w Kantynie LloydaStart i Animacje: 15:00Bajkowy Koncert: 16:00Warsztaty muzyczne: 17:00Pokaz umiejętności muzycznych dzieci i nauczycieli ze studia „Gra gitara”: 17:30Bilety:Dorośli:I Pula - 50 złDzieci:I Pula - 35 złUwaga!!! Każde dziecko powyżej 3 roku życia musi posiadać bilet wstępu.WARSZTATY MUZYCZNE „GRA 6 STRUN” - Poznasz budowę gitary i jej historię
- Dowiesz się jakie są techniki gry na gitarze
- Poznasz pierwsze dźwięki i zagrasz swoją pierwszą melodię - Poznasz swój pierwszy akord Prowadzącym warsztaty będzie właściciel Studia Muzycznego „Gra Gitara” Piotr Klimek. Zapozna on uczestników z budową gitar klasycznych, akustycznych, elektrycznych i basowych. Zaprezentuje techniki gry na tych instrumentach. Do zobaczenia!

 • KACPERCZYK | Bydgoszcz | 03.06

  Piątek, 3 czerwca 2022

  Bydgoszcz

  Już 3 czerwca zapraszamy na koncert plenerowy Braci KACPERCZYK w Fabryce Lloyda!Otwarcie bramek: 18:00Koncert: 20:00I Pula: 59 złII Pula: 69 złIII Pula: 79 złBracia Kacperczyk to niezmiennie samowystarczalny duet - za warstwę liryczną utworów odpowiada Maciek, podczas gdy Paweł zajmuje się ich produkcją i to właśnie fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. Na ich drugim krążku znajdziemy gościnne zwrotki Julii Pośnik, Julii Wieniawy, Janusz Walczuka, CatchUpa i Hodaka.Osoby niepełnoletnie:- poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczeniaDo zobaczenia!

 • Wieczór Amerykański - Hollywood style!

  Piątek, 10 czerwca 2022

  Bydgoszcz

  This is HOLLYWOOD!!
Już 10 czerwca przenosimy się do USA, a konkretniej do HOLLYWOOD!!Zapraszamy na wspaniałą część artystyczną w amerykańskim stylu Hollywood. W przepięknych aranżacjach kultowych hitów usłyszymy Judytę Wendę NA ŻYWO!Start: 18:00Koncert: 20:00I Pula - 60 złII Pula - 75 zł 
Nie zabraknie Amerykańskich akcentów w barze i specjalnego MENU w Kantynie Lloyda!!Do zobaczenia!!