Wirusowy Festiwal LIVE

  • Impreza
  • Online

Wirusowy Festiwal LIVE

Piątek, 8 stycznia 2021

21:00

Free

Kluby zamknięte. Bary zamknięte. Wszystko zamknięte. Ale naszej wolności artystycznej tak łatwo zamknąć się nie da! My chcemy tworzyć! My chcemy queerować! My chcemy bawić! Kontynuując i wspierając tradycje WHATEVER queer festival, zapraszamy Was na onlajnowe wydarzenie - Wirusowy Festiwal LIVE!

Wirusowy Festiwal LIVE ma na celu pokazanie szerokiego spektrum queeru oraz performance wolnego od jakichkolwiek uprzedzeń.

Robimy to co chcemy i niech nas zobaczą! Niech zobaczą jak wspaniale potrafimy się zaprezentować na scenie. Jedynym ograniczeniem niech będzie kreatywna wizja artystki/sty.

Wirusowy Festiwal LIVE ma za zadanie promocję szeroko rozumianej kultury queer. Jesteśmy otwarci na najróżniejsze formy ekspresji artystycznej, nie tylko drag queen. Festiwal będzie polegał na pokazaniu innej perspektywy wizualnej sztuki drag, queer i performance- wszystkie Królowe i Królowie są mile widziani, bearded ladies, bio queens, glam queens i wszyscy pomiędzy.

Prowadzenie:
Jej Perfekcyjność
Charlotte Drag Queer

Wystąpią (lista uzupełniana!)
Filodendron Monstera
Adelon
Charlotte Drag Queer
Dżaga
Coco Beshamel
Kiki Surprise
Sama Hekate
Madame Meduse
OlaLa Princessa
Ten Czas
Valeri

Wstęp od 21:00.

BILETY
Ty decydujesz, ile zapłacisz za bilet! Dajmy Wam szansę na zadecydowanie, jak bardzo chcecie wesprzeć artystki w tym trudnym czasie...
Bilety kupisz tutaj: https://sklep.jejperfekcyjnosc.pl/.../bilet-wirusowy.../
Bilet VIP kupisz tutaj: https://sklep.jejperfekcyjnosc.pl/.../bilet-wirusowy.../

QUEERONAT
Queeronat nad naszym festiwalem obejmują:
JejPerfekcyjnosc.pl
Kinky Winky
Outfilm.pl
Fot. Jej Perfekcyjność/Speedy McVroom/Szymon Rogala

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.