Wisłoujście 2020

  • Festiwal

Przed nami kolejna, już trzecia edycja święta muzyki elektronicznej, jaką jest festiwal Wisłoujście, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2020 w Gdańsku.

Impreza współtworzona jest przez kluby Smolna oraz Sfinks700 przy wsparciu największych polskich lokali prezentujących muzykę elektroniczną: poznańskiej Tamy, krakowskiego Prozaka czy wrocławski klub Ciało, co daje gwarancję wysokiej jakości imprezy.

Jednym z założeń organizatorów festiwalu jest promocja polskiej sceny elektronicznej, stąd duża reprezentacja rodzimych artystów w line-upie, wśród których znajdą się między innymi: AGIM, catz ’n dogz, Beskres by KAMP!, Gigi, Deas, Kuba Sojka oraz wielu innych. Artyści wystąpią na pięciu scenach.

Na festiwalu nie zabraknie również ciekawej oprawy wizualnej. Lokalizacja eventu w zabytkowej Twierdzy Wisłoujście, która pełniła niegdyś funkcję bastionu oraz latarni morskiej gwarantuje niepowtarzalne przeżycia. Na czas trwania festiwalu Twierdza Wisłoujście będzie zamknięta dla zwiedzających.

informacja organizatora

Po wyjątkowych, niezapomnianych dwóch edycjach powraca Wisłoujście - letnie święto muzyki elektronicznej, odbywające się na terenie gdańskiej Twierdzy Wisłoujście. Organizatorzy ogłaszają kolejną - trzecią już edycję, którą rozszerzają o dodatkowy dzień, a także nową scenę.

Kluby Smolna i Sfinks znów łączą siły z lokalnymi ekipami poznańskiej Tamy, krakowskiego Prozaka i wrocławskiego klubu Ciało, aby pełne ciężkich brzmień Kazamaty, Twierdza, tajemnicza i orientalna scena ukryta w lesie - Raj oraz zlokalizowany na zewnętrznym kręgu wyspy Szaniec, mogły ponownie przyjąć i zachwycić wszystkich festiwalowiczów między 21 a 23 sierpnia 2020 roku. Niespodzianką będzie natomiast zupełnie nowa, piąta już scena.

Trzecia edycja to ponownie tylko polski line-up, składający się z najlepszych rodzimych artystów. Podczas zeszłej edycji zagrali m.in. Agim, Beskres by KAMP!, Blazej Malinowski, Catz’ N Dogz, Deas, Gigi, Kuba Sojka, Siasia czy T A KA. Wisłoujście to także pracujący przy nim lokalni promotorzy i ekipy opiekujące się oprawą wizualną imprezy. Dekoracje, scenografia, instalacje artystyczne oraz szeroki wybór stoisk oferujących nie tylko doznania muzyczne - tego z pewnością można spodziewać się na Wisłoujściu w 2020 roku.

Ze względu na zabytkowy profil lokacji oraz bezpieczeństwo uczestników, liczba biletów jest mocno ograniczona.

Data: 21-23.08.2020
Miejsce: Twierdza Wisłoujście - Muzeum Gdańska

Organizator: Follow The Step

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.