Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Worakls | Praga Centrum

 • Impreza
 • Elektronika
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

Worakls | Praga Centrum

2.07 - 3.07.22

21:00

od 50 zł
informacja organizatora

Tuż po nieeesamowitym występie podczas FEST Festival 2021 oraz ubiegłorocznym wydarzeniu w Pradze Centrum, Worakls powraca do Warszawy!

Francuski DJ i producent Worakls jest przede wszystkim kompozytorem. Często występuje w formule live, słynie z melodyjnej elektroniki, często połączonej z orkiestą. Kevin Rodrigues pochodzący z muzykalnej rodziny już w wieku 3 lat stawiał pierwsze kroki w grze na fortepianie. W roku 2008 zadebiutował pierwszymi wydawnictwami, a 5 lat później otworzył własny label Hungry Music. Francuz swoją kreatywność czerpie z wielu gatunków, takich jak ścieżki dźwiękowe do filmów i muzyka klasyczna. O jego produkcjach i miksach mówi się: "poważne techno z lekkim akcentem, pełne skupionej, nerwowej energii".

Gorąco polecamy sprawdzić występ Worakls dla Cercle we Francji, który może być namiastką tego, co czeka Was 2 lipca w Pradze Centrum!

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

bilety
Pula 1
od 50
miejsce

Praga Centrum

Warszawa, Szwedzka 2/4

Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Osadzone w sercu starej Pragi przy ulicy Szwedzkiej, mury dawnej praskiej stalowni zostały przekształcone w niezwykle urokliwy kompleks, który liczy ponad 3000 m2. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów oraz eventów, a także szeroką wiedzę o przemyśle muzycznym, stworzyliśmy przestrzeń, posiadającą najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie. Praga Centrum zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem i zabytkowym charakterem. Atmosferę tworzą wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna i ceglanymi ścianami. Postindustrialne otoczenie tworzy idealną przestrzeń dla ekspozycji kultury i sztuki.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Lato na Pradze: Luna

  Poniedziałek, 4 lipca 2022

  Warszawa

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i Twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Luna (Луна) to projekt muzyczny pochodzącej z Kijowa wokalistki Kristiny Gerasimovej powstały w 2015 roku. Okrzyknięta przez magazyn Vogue „twarzą rewolucji muzycznej Ukrainy” Luna sama określa swój styl jako „przepełniony emocjami pop”, a krytycy łączą jej elektroniczne brzmienia z kulturą lat 90’ i 00’.Kolektyw charakteryzują głębokie teksty i muzyka, a w oprawie wizualnej szczególną rolę grają motywy DIY jak nagrania z kamery VHS obrobione w wyróżniający, dekonstrukcyjny sposób z użyciem eksperymentalnych technik cyfrowych. Kristina Gerasimova jest wyjątkową i świetlaną ikoną, która przykuwa uwagę magazynów modowych. Luna ma na koncie miliony odtworzeń i streamowania na całym świecie.Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[Lato na Pradze 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonapradze)

 • Lato na Pradze: DZIARMA

  Czwartek, 7 lipca 2022

  Warszawa

  Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[Lato na Pradze 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonapradze)

 • Lato na Pradze: WaluśKraksaKryzys

  Niedziela, 10 lipca 2022

  Warszawa

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji."Moja muzyka to poezja śpiewana na petardzie" - mówi WaluśKraksaKryzys - gitarowe objawienie 2019 roku. Zwycięzca Jarocina w 2020 roku i największy no-name na Męskim Graniu. Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia.Na wodnie przed premierą płyty "ATAK" (23 kwietnia 2021) opublikowano nominowanych do nagrody Sanki 2021 dla najbardziej obiecujących młodych twórców. Równocześnie upubliczniono finałowe TOP10 z zeszłego wskazując: Sanah, WaluśKraksaKryzys i braci Kacperczyk jako najpoważniejszych kandydatów do Sanek 2020. Konkursu nie rozstrzygnięto... Szkoda.Koncerty (którymi już dziś zainteresowane są największe w Polsce festiwale) pełne szczerych, silnych emocji gra tak, jakby urodził się dwadzieścia lat wcześniej niż wskazuje jego PESEL. Żadnych majteczek w kropeczki i jednocześnie bez nadęcia i niepotrzebnej emfazy.Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[Lato na Pradze 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonapradze)

 • Osees | Warszawa [ZMIANA DATY]

  Wtorek, 12 lipca 2022

  Warszawa

  Początki Osees sięgają 1997 roku. Skład zespołu oraz jego nazwy zmieniały się kilkukrotnie (OCS, The Ohsees, Thee Oh Sees, Oh Sees), tylko jedno nie uległo zmianie - zespół hiperaktywnego Johna Dwyera jest jedną z najbardziej płodnych grup rockowych swojego pokolenia. Na koncie mają ponad 20 albumów studyjnych oraz niepodważalną reputację sceniczną. Polska publiczność miała możliwość usłyszenia ich na żywo podczas OFF Festivalu 2017. Szaleństwo, które króluje na scenie podczas ich występów udziela się również publiczności, która daje się porwać bezgranicznie muzyce.Ich styl w skrócie można określić jako garażowy rock, chociaż nie brak w nim wpływów punkowych, progresywnych, metalowych, czy elektronicznych i free jazu. Osees powrócili w 2020 z aż trzema nowymi wydawnictwami. Na rynku pojawiła się płyta live "Levitation Sessions" oraz "Protean Threat", który jest bardziej agresywnym albumem o punkowym brzmieniu. Ich najnowszy krążek, 5-utworowy "Metamorphosed" ukazał się niecały miesiąc po wydaniu poprzednika. To psychrockowe brzmienie z elementami muzyki heavy metalowej. Data: 12 lipiec 2022 r.Miejsce: Praga CentrumDoors: 19:00Start: 21:00 Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  LGBTQ
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 9 lipca 2022, 13:43

  Jasna 1, Warszawa, od 20 zł

  PULA WEJŚCIOWEK TYLKO DLA UCZESTNIKÓW COSMIC BALL / ENTRY TICKETS FOR COSMIC BALL PARTICIPANTS ONLY

 • Impreza

  1.07 - 3.07.22, 20:30

  Wata Cukrowa w Lunaparku, Warszawa, od 20 zł

  Wszystkie prognozy wskazują jednoznacznie… Przed nami najgorętszy weekend sezonu… i nie mówimy TYLKO o line-upie w Hockach i w WacieJak upał to plener, a jak plener, to Lunapark, proste.Gorący dj’e w Twojej okolicy: ☀️Pedro ☀️Wojek B24☀️Pablo Albino☀️Alex Koffer☀️Flory☀️Ceeroy ☀️Kvpx6☀️Lupicka☀️Charlson☀️Grek☀️ Yarski☀️DJ Timon☀️O.G. Naprawdę dużo słońca w ten weeekend!Widzimy się?Wydarzenie jedynie dla pełnoletnich.

 • Impreza

  Piątek, 26 sierpnia 2022, 19:00

  Pogłos, Warszawa, od 50 zł

  ENGLISH VERSION BELOWSandra Sarmata i Villas Sarmata zapraszają Was na oślepiająco brokatowy ball - Heavy Glitter Kiki Ball! Wraz z queerowym kolektywem muzycznym Ciężki Brokat przejmujemy tego dnia Pogłos - czeka Was pełen blichtru bal, a po nim przegięte afterparty brought to you by Ciężki Brokat!Ten bal jest częścią sierpniowego weekendu ballroomowego, więc zarezerwujcie także sobotę!BILETY DLA PUBLICZNOŚCI: 50 ZŁ (w cenie bal + afterparty Ciężki Brokat)REJESTRACJA DLA OSÓB WYSTĘPUJĄCYCH DO 24.08: https://forms.gle/1y9spZttHbp4BKvc6Sędziowie: TBAMC:TBADJ: Avtomat & Zuzu ElectroGodziny otwarcia bramek: TBALSS startuje o 20.00, PUNKTUALNIE! Afterparty starts at 0:00✨ KATEGORIE ✨FASHION:✨ European Runway & All American Runway Tag Team - Zainspirujcie się ikonicznie (nie)sławnym filmem ‘Glitter’, stwórzcie klasyczny duet złożony z początkującej gwiazdki pop i bad boya. Przyporządkowanie outfitu do stylu dowolne.✨ Beginners Runway - Campowy look w stylu Moschino by Jeremy Scott ✨ Kiki Labels - Od Lidla po Biedronkę przez second hand, wykaż się budżetową elegancją BEAUTY, SEX & BODY:✨ Face (MF, FF, NB)- udekoruj swoją twarz kryształkami podkreślającymi twoją urodę ✨ Best Drag Makeup - Glow Up - przygotuj zachwycający dragowy makijaż zawierający obowiązkowo idealne brokatowe usta. Takie, na widok których Val Garland krzyknęłaby DING DONG! ✨ Body (Luscious MF/FF, Models MF/FF) - ozdób swoje ciało srebrem ✨ Sex Siren (MF, FF, NB) - ociekaj seksem w złocie PERFORMANCE:Na kategorie performance obowiązuje cunty glitter effect!✨ Virgin Performance [do 3 wyjść na balach w kategoriach performance] ✨ Pop Dip and Spin vs. New Way Overall GP✨ Vogue Femme Soft&Cunt vs. Dramatic Overall GP✨ Hands vs Arms OTHERS:✨ Lipsync - Pride Classics 10s: Przygotuj początek Let’s Have A Kiki w wykonaniu Scissor Sisters. Chcemy podczas dziesiątek widzieć każde słowo!Battles:Cheryl Lynn - Got To Be RealGeri Halliwell - It’s Raining MenLady Gaga - Born This WayLizzo - BoysGloria Gaynor - I Will Survive✨ Fag & Dyke Out (MF, FF) - Twoja queerowa ikona (przynieś zdjęcie inspiracji) Wszystkie kategorie OTA, unless specified - patrz niżej Ballroom vocabulary:OTA:Open To All - anyone from any gender category / expression may enterBQ - Butch Queen: cis-gender gay / bi / pan / queer manFF - Female Figure: Collective term including Fem Queens, Drags, cis-women - anyone whose gender expression is "female" in the binary senseNon-Binary: Anyone who identifies as non-binary may enter10s: getting your tens you can access to the battlesChop: you are cut from the categoryAnd remember:NO RACISM!NO TRANSPHOBIA!NO HOMOPHOBIA!NO SEXISM!NO AGISM!NO CLASSISM!NO ABLEISM!NO HATE!