Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia 2019

 • Impreza

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia 2019

Środa, 2 października 2019

21:00

od 19 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

WOW! Wielkie Otrzęsiny wracają do Wrocławia! W środę, 2 października zamykamy wakacyjny sezon imprezowy w najbardziej epickim stylu!

Jeden bilet zapewni Wam wejście do 14 najbardziej imprezowych miejscówek na mapie Wrocławia, a w nich: Piana Party - Fluo Party - Karaoke - Pizza Party - LED Robots - Amerykańska Domówka - Rave Party - Festiwal Shotów i wiele, wiele więcej!

Zamykamy wakacyjny sezon imprezowy w najbardziej epickim stylu!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dobrze poznać imprezowej strony Wrocławia i zintegrować się z ekipą ze studiów, w pierwszą środę października będziecie mieć do tego idealną okazję. Tuż po starcie nowego roku akademickiego na jedną noc klubowe centrum miasta zostanie przejęte przez tysiące studentów, absolwentów i miłośników clubbingu!

podobne wydarzenia
 • Impreza
  House
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 12 listopada 2021, 22:00

  Zaklęte Rewiry, Wrocław, od 49 zł

  Internetowy fenomen, performer, DJ, artysta, jednym słowem Partiboi69 wraca do kraju nad Wisłą. Ekscentryczna i enigmatyczna ikona stylu z Australii zjawi się, by tej nocy we wrocławskich Zaklęte Rewiry zaserwować najświeższą selekcję i zagrać "szybki" i głośny techno, ghetto house i gabber setSupports: TBAData: 12.11.2021Start: 22:00End: 6:00Miejsce: Zaklęte RewiryOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.