Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

WRACAMY! Żarcie Na Kółkach

  • Jedzenie
  • Free
  • W plenerze
  • Foodies

WRACAMY! Żarcie Na Kółkach

Sobota, 19 czerwca 2021

18:30

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Największa wyżerka w mieście wraca na PGE Narodowy już 19 i 20 czerwca!

W końcu możemy znów bezkarnie spędzić weekend w królestwie food trucków, burgerów, tacosów, lodów czy donutów! Więcej wymieniać nie zamierzamy, bo już zaczyna burczeć nam w brzuchu. Na szczęście, nasze oczekiwanie, które trwa od października 2020, dobiega końca. Już w piątek 19 czerwca o 18:30 otwierają się bramy do jedynej takiej krainy street foodu.

Oprócz ogromu jedzenia, na stadionie będzie również strefa kibica, gdzie będzie można obejrzeć mecz Polska - Hiszpania w ramach Euro 2020, a następnie świętować tudzież zajadać smutki po spotkaniu biało-czerwonych aż do 23:30.

Kolejny dzień, niedziela, to z kolei festiwal food trucków. Na nieograniczoną gastrofazę zapraszamy Was już od godziny 12. Święto każdego foodies potrwa aż do 20. W tym czasie Wasze podniebienia wypełnią się wszystkimi smakami świata - od egzotycznych doznań do znanych klasyków, od umami do słodkości. Jeśli to jest guilty pleasure, to my przyznajemy się do winy i z chęcią odbędziemy karę!

To co, widzimy się na PGE Narodowym? W ten weekend nie musicie szukać w internecie, gdzie zjeść w Warszawie. Miejsce jest tylko jedno i jest to Żarcie Na Kółkach.

informacja organizatora

Uwaga, WRACAMY!

20 czerwca wjeżdżamy pod PGE Narodowy, by zaserwować najlepszy street food w mieście. Dołączajcie do wydarzenia, bo to tu będziemy wrzucać info o wozach i potrawach, i to tu lada moment zdradzimy Wam, jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla Was w sobotę, 19 czerwca. Poza tym mamy dla Was konkursy, w których możecie zgarnąć darmową wyżerkę. A ta zapowiada się najlepiej! Oprócz waszych ulubionych klasyków, nasze food trucki przygotowały całą porcję nowości.

To co? WRACAMY! I zaczynamy!

miejsce

PGE Narodowy

Warszawa, aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1