Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wrocław Tattoo Konwent 2021

  • Festiwal
  • Tattoo

Wrocław Tattoo Konwent 2021

31.07-1.08.2021 r.

od 45 zł

Tattoo Konwent powraca do Wrocławia! Święto wszystkich miłośników tatuażu odbędzie się w weekend 31 lipca-1 sierpnia 2021 na Stadionie Wrocław przy Alei Śląskiej 1.

Zastanawiasz się nad nowym tatuażem, szukasz wzoru, odpowiedniego tatuatora, a może nie masz już wolnego miejsca na ciele pod nową dziarę? Wbijaj na największy w Polsce cykl festiwali tatuażu, w którym regularnie biorą udział tysiące ludzi!

Wrocław Tattoo Konwent 2021 zapowiada blisko 150 tatuatorów oraz szeroki przekrój różnorodnych stylów dziarania. Oczywiście w tym roku nie zabraknie też licznych atrakcji muzycznych, performansów, wystaw czy stref tematycznych takich jak chociażby Strefa Mody i Designu!

Szukasz mocnych wrażeń i chcesz je poczuć na własnej skórze? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to nie może Cię zabraknąć na Wrocław Tattoo Konwent 2021! Widzimy się na 31 lipca i 1 sierpnia na Stadionie Wrocław, który zamieni się w ogromne studio tatuażu.

informacja organizatora

Wiemy, że na taką informację czekaliście od kilkunastu miesięcy! To już oficjalne – Tattoo Konwent wraca do gry! W 2021 roku widzimy się w trzech miastach – kolejno we Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach!

Na pierwszy ogień lecimy ze stolicą Dolnego Śląska. Widzimy się w weekend 31 lipca-1 sierpnia 2021 na Stadionie Wrocław przy Alei Śląskiej 1!

Zapraszamy wszystkich miłośników tatuażu, niezależnie od wieku, płci, upodobań czy rozmiaru buta!  

Na miejscu spotkacie blisko 150 tatuatorów, tworzących we wszystkich możliwych stylach. Na pewno znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu!

Do tego w programie wydarzenia klasycznie: atrakcje muzyczne, performansy, wystawy, strefy tematyczne i moc innych rozrywek.

Już wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów na temat Wrocław Tattoo Konwent.

Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie, by być zawsze na bieżąco. Na dniach rusza bowiem sprzedaż biletów!

Wystawcy mogą cały czas rejestrować się pod adresem -htttp:/www.tattookonwent.pl/rejestracja.
Miejsce znika szybko, więc po co się zastanawiać? 
To co? Widzimy się już za ponad miesiąc!
 TĘSKNILIŚMY

bilety
Jednodniowe
od 45
Dwudniowe
od 55
VIP
od 300