WROsound 2020 - karnet 3-dniowy [ODWOŁANE]

  • Festiwal

WROsound 2020 - karnet 3-dniowy [ODWOŁANE]

17-19.07.2020

od 249 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

WYDARZENIE ODWOŁANE. Informacje o zwrocie biletów znajdziesz tu: https://goingapp.pl/polecamy/wazna-informacja-odwolanie-imprez-masowych


WROsound to letni festiwal miejski organizowany przez Strefę Kultury Wrocław. Przez lata do programu (zgodnie z nazwą imprezy) zapraszano artystów odpowiedzialnych za to jak brzmi Wrocław. Formułę po czasie rozszerzono o koncerty zagranicznych wykonawców, ale lokalny patriotyzm pozostał – co roku miano kuratora otrzymywała inna postać ze świata wrocławskiej muzyki.

W 2018 roku festiwal przeszedł przełomową zmianę wizerunkową. Zmianie uległa data i miejsce wydarzenia – scena plenerowa stanęła w ukrytym na tyłach Impartu podwórku. Podczas edycji 2019 organizatorzy poszli o krok dalej i wykreowali nową, wypełnioną muzyką, przestrzeń na placu Społecznym. Niezmienna pozostała ambicja do budowania imprezy, na której jest miejsce na dobry rap, jazzowe eksperymenty, wysmakowaną elektronikę czy songwriterów z setlistą pełną hitów. W czerwcu we Wrocławiu wystąpili m.in. Michael Kiwanuka, Sokół + Goście, SOHN, ONUKA oraz Król.
Rok 2020 obfituje w kolejne zmiany. Przede wszystkim festiwal odbędzie się w lipcu, a dodatkow0 – za sprawą WOODKIDA, który zagra koncert zamknięcia – potrwa o jeden dzień dłużej (17-19.07.20). W programie znajdzie się 14 polskich i zagranicznych artystów, którzy w większości zagrają we Wrocławiu nowy materiał.

17 lipca
Tycho
HVOB live
Coals
Meek, Oh Why?
Biały Tunel
Syny

18 lipca
Thylacine
Baasch
MIN t

19 lipca
Koncert zamknięcia: WOODKID

Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: wrosound.com