Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wstrząs w Projekt LAB

 • Impreza

Wstrząs w Projekt LAB

Sobota, 9 listopada 2019

23:00

od 25 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

W wyniku nagromadzenia się dostatecznie dużej masy w odpowiednio małej objętości, przewiduje się gwałtowny Wstrząs na terenie Poznania.

Zjawisko o niezerowej masie spoczynkowej, gdzie pierwiastki wizualne, związki muzyczne i ich teatralne mieszaniny znajdą wspólne źródło na dwóch scenach, bezlitośnie niosąc trwałe zmiany w świadomości i zachowaniu.

Przewidywany horyzont zdarzeń, który wyznacza granicę bez powrotu, skupi się w klubie Projekt Lab w dwóch szacowanych epicentrach.

Przewiduje się

 WSTRZĄS SUBSTANCJA W PROJEKT LAB 

Wybitny naukowiec w wyniku kontaktu z przypadkowo odkrytą substancją zabierze nas ze sobą w podróż w głąb kosmosu wewnętrznego- #teatrave

Termin: 09/11/2019 (sobota) Godzina „W”: 23.00 – 06:00

z epicentrum w

Projekt LAB Poznań ul. Grochowe Łąki 5

w związku z dwoma źródłami, SCENA GŁÓWNA DRUM&BASS oraz TECHNO BAR, generowane będą silne bodźce z okolic zjawisk audio – wizualnych. Dwa nurty muzyczne będące jego epicentrum spowodują silny i odczuwalny Wstrząs.

W związku z tymi zjawiskami, racjonalnie niemożliwe będzie pozostanie w domu oraz wykonywanie czynności normalnie związanych ze spędzaniem czasu wolnego.

Zalecenia:

 • Śledzić komunikaty o tym wydarzeniu.

 • Najwyższa ostrożność przy doborze stosownego planu na wieczór w sobotę 09.11.2019 r.


 PARAMETRY WSTRZĄSU 

--------- SCENA GŁÓWNA DRUM&BASS---------

[=] Klinical [UK] Lifestyle Music UK, Counterpoint, Skankandbass, Flexout Audio, Overview Music, Spectre Audio, NEMESIS RECORDINGS & more X Bristol

[=] Handra Absys Records, Counterpoint, Addictive Behaviour, Influenza, Fokuz Recordings X Poznań/Warszawa

[=] Buhhaj vs Demolka live Wstrząs / 175 BPM - Drum and Bass X Bydgoszcz/Łódź

[=] Impakt b2b Artiztix DrumObsession X Poznań

[=] Snow BPM Wstrząs X Bydgoszcz

TEATRUM PERFORMANCE: [=] Mtuz Takioto - profesor Albert [=] Damian Wróblewski - dr Alexander Sasha S.

ILLUMINATTIES: [=] Tom Jahbwaiski Wstrząs X Belize

--------- TECHNO BAR ---------

[=] BØ Coming from nowhere, carrying the prophecy X Wszechświat

[=] ODRA Remodel Records, What Came First X Łódź

[=] Soul Habitat Pocket Money Records X Bydgoszcz

[=] Yang Snowdesigners X Bydgoszcz

Wstrząs Substancja PRZEŻYJ SWOJE WSPOMNIENIA Z PRZYSZŁOŚCI

#techno #vs #drumandbass #teatrave #performance #illuminations #vfx

UKF | https://ukf.com/words/we-need-to-talk-about-klinical/24282

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • VOLSKI | Poznań

  Sobota, 4 grudnia 2021

  Poznań

  VOLSKI to solowy projekt popularnego białoruskiego rockmana Lawona Wolskiego. Jego piosenki, teledyski i albumy wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsca na krajowych i zagranicznych listach przebojów.Pierwszy album projektu VOLSKI, "Hramadaznaūstva", ukazał się w 2014 i otrzymał nagrodę za Najlepszy Album Roku. W 2016 roku na rynku ukazał się kolejny krążek zespołu "Psyhasamatyka", za który grupa zdobyła nominację w kategorii "Najlepszy album białoruskojęzyczny" przyznaną przez jury experty.by.Projekt "VOLSKI" objęty jest zakazem promocji w ojczyźnie muzyków, podobnie jak kilka innych projektów alternatywnych białoruskich muzyków, więc prezentacja płyt odbywała się na ogół w Wilnie na Litwie.Do tej pory Volski ze swoim materiałem występował w wielu krajach Europy, takich jak Polska, Belgia, Szwajcaria, Niemcy oraz za oceanem w Stanach Zjednoczonych. Podczas koncertów można usłyszeć nie tylko najnowszy materiał grupy, ale również wybrane utwory z poprzednich projektów Leona Volskiego, w tym "Паветраны шар", "Госьці" czy "Тры чарапахі", które na stałe wpisały się już w muzyczny krajobraz białoruskiego społeczeństwa.Volski jest również liderem takich zespołów jak "Мроя", "N.R.M.", "Zet" oraz "Крамбамбуля".Data: 4.12.2021 Miejsce: Projekt LAB, Poznań Wejście: 19:00 Start: 20:00 Organizator: Follow The Step Regulamin i Zasady uczestnictwa w wydarzeniu: www.followthestep.com/regulamin

 • Homeshake | Poznań

  Środa, 28 września 2022

  Poznań

  Homeshake to solowy projekt muzyczny pochodzącego z Montrealu piosenkarza, autora tekstów i muzyka Petera Sagara, byłego członka zespołu Mac’a DeMarco. Jego muzyka określana była jako niecodzienny, przepełniony gagami psych-pop. Najnowszym, czwartym albumem “Helium” zaskoczył publikę - zrezygnował z gitar na rzecz syntezatorów, powołując się na eksperymentalne wpływy. Sagar ukazał zupełnie nowe oblicze Homeshake i właśnie to zaprezentuje swoim fanom podczas wrześniowych koncertów w Polsce. Homeshake wystąpi już 28 września tego roku w Projekt LAB, w Poznaniu oraz 29 września w warszawskiej Hydrozagadce.Miejsce: Projekt Lab, PoznańData: 28.09.2022

podobne wydarzenia
 • Impreza

  Piątek, 31 grudnia 2021, 21:00

  Klub Czekolada Poznań, Poznań, od 50 zł

  Sylwestrowa noc… to magia… A noc z nami sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.Przenieś się do miejsca gdzie rzeczywistość zlewa się z baśniową krainą, załóż maskę, połyskuj cekinami...Zanurz się w szampańskich bąbelkach Perrier Jouet i znajdź się tej nocy w magicznym wymiarze…Zagrają:MAQOO & RIKOgórne piętro:MATTHEW B. & TONY HANDLEBILET STANDARD - Wstęp do klubu i lampka bąbelków o północyVIP - OPEN BAR - Wstęp do klubu, open bar*, lampka bąbelków o północy open bar zawiera: piwo, wino, wódkę, gin, whisky oraz soki i napoje bezalkoholowe poza Red Bull’em (bez ograniczeń przez całą noc), nie dotyczy całych butelek, przy zamówieniu obowiązuje dystrybucja jednostkowa tzn. 1 piwo, 1 koktajl, 1 kieliszek.|| wstęp +21 || selekcja || dress code: sylwestrowe eleganckie kreacje ||Zakupiony bilet nie podlega zwrotowi.