Mike Skinner DJ SET | Warszawa [ODWOŁANE]

  • Koncert

Mike Skinner DJ SET | Warszawa [ODWOŁANE]

Sobota, 17 października 2020

19:00

od 40 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już w sobotę, 17 października 2020 o godzinie 19.00 w Pradze Centrum - hala nr 10 odbędzie się koncert Mike'a Skinnera.

Mike Skinner and The Streets to artysta i producent muzyczny, który stoi za fenomenem projektu The Streets.

Przez ostatnie dziesięć lat Mike Skinner otrzymywał liczne nagrody oraz zmieniał oblicze muzyki brytyjskiej. Teraz, gdy się wycofał ze swojego pseudonimu "The Streets", kontynuuje przygodę swoją z graniem dj-skich setów. Jego produkcje to zarówno rytmy house'owe, remiksy klasycznych kawałków, old school'owy czy też muzyka, która charakteryzuje się mocnymi uderzaniami perkusji oraz basu. Mike Skinner and The Streets to również autor licznych remiksów, które dla takich artystów powstały jak Bloc Party, Ellie Goulding, Benjamin Francis Leftwich oraz Major Lazer.

informacja organizatora

Mike Skinner to producent muzyczny i artysta, stojący za fenomenem projektu The Streets. 17 października przyjedzie do warszawskiej Pragi Centrum wystąpić w formule dj set.

Przez 10 lat Mike otrzymywał liczne nagrody i zmieniał oblicze brytyjskiej muzyki. Znany także jako The Streets, artysta kontynuuje swoją przygodę z graniem setów dj-skich. Jego produkcje to zarówno house'owe rytmy, old school'owy hip-hop, remiksy klasycznych kawałków czy muzyka charakteryzująca się mocnymi uderzeniami basu i perkusji. Mike Skinner to także autor licznych remiksów, które powstały dla takich artystów jak Ellie Goulding, Bloc Party, Major Lazer oraz Benjamin Francis Leftwich.

Partnerem wydarzenia jest newonce.net.

Line up:

Mike Skinner dj set

TBA

Data: 17.10.2020
Doors: 19:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce