SÓLEY [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Indie
  • Alternatywa
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • Singer/songwriter

SÓLEY [ZMIANA DATY]

Piątek, 15 października 2021

20:00

od 50 

Nie lada gratka dla fanów muzyki indie z domieszką folku szykuje się na warszawskiej scenie Praga Centrum.

Już 15 października 2021 r. odbędzie się tam koncert słynnej multiinstrumentalistki Sóley, która na swoje koncerty przyciąga fanów z całej Europy, za sprawą oryginalnego brzmienia i wrażliwości muzycznej. Będzie to kolejny koncert artystki w naszym kraju.

Islandzka artystka jest członkiem zespołu Seabear, a swoją twórczość opiera na łagodnych, melodyjnych, pełnych osobliwego klimatu brzmieniach, mających swoje źródło w muzyce folkowej rodem ze Skandynawii. To propozycja szczególnie dla fanów lekkich brzmień, ceniących sobie wrażliwość i ciepło bijące ze słuchanej muzyki. Soley rozpoczęła karierę muzyczną w roku 2010 i może pochwalić się dotychczas 4 albumami studyjnymi, wydanymi za sprawą wytwórni Morr Music, a za jej największe hity uznaje się piosenki takie jak: Pretty Face oraz I’ll Drown. Obecnie artystka pracuje nad nowym albumem, więc być może warszawski koncert zostanie okraszony o zupełnie nowy materiał.

informacja organizatora

sóley to piosenkarka, pianistka oraz autorka tekstów z Islandii. Artystka jest członkinią zespołu seabear, w którego skład wchodzi także 5 innych muzyków.

Początki kariery sóley sięgają do roku 2010, gdy wydała EP-kę "Theater Island" i podbiła serca słuchaczy klimatycznym, kojącym art-pop'em. Na swoim koncie ma 4 albumy studyjne - wszystkie z nich ukazały się nakładem wytwórni Morr Music. Jednymi z najbardziej znanych utworów sóley są "Pretty Face" czy "I'll Drown".

Data: 15 października 2021
Miejsce: Praga Centrum
Doors: 19:00
Start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.