The Snuts [ODWOŁANE]

  • Koncert

The Snuts [ODWOŁANE]

Wtorek, 15 września 2020

19:00

od 39 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

The Snuts 15 września na scenie w Warszawie

Szkocka grupa muzyczna The Snuts pojawi się 15 września 2020 roku na scenie w Warszawie. Koncert szkockiego kwartetu zorganizowany zostanie w klubie muzycznym Hydrozagadka. Start muzycznego przedsięwzięcia zaplanowano na godzinę 19:00.

The Snuts to zespół tworzący muzykę z gatunku indie-rock. Według wielu osób z branży oraz słuchaczy jest to jedna z najlepszych grup na terenie całej Wielkiej Brytanii. W zespole występuje czwórka przyjaciół, dlatego na scenie nie brakuje pozytywnego klimatu, doskonałej atmosfery oraz odpowiedniej współpracy. To właśnie w taki sposób tworzą się legendarne utwory muzyczne. The Snuts to zespół, który wystąpił na kilku festiwalach muzycznych, zdobywając coraz to większą popularność również poza Wyspami. Warto zapoznać się z jego twórczością na żywo, a okazja ku temu nadarza się w marcu na terenie Warszawy.

informacja organizatora

The Snuts, czyli szkocki kwartet grający muzykę w klimacie indie-rock, dzięki mnóstwu wyprzedanych koncertów, uznawany jest za jeden z najbardziej ekscytujących nowych zespołów w Wielkiej Brytanii.

Czwórka przyjaciół: Jack Cochcrane (wokal / gitara), Joe McGillveray (gitara), Callum „29” Willson (bas) oraz Jordan „Joko” Mackay (perkusja), zyskuje popularność w zaskakującym tempie - wyprzedane koncerty, mnóstwo festiwali i wpadające w ucho utwory, które zyskują tysiące odtworzeń - tak w skrócie można opisać ostatnie osiągnięcia chłopaków z The Snuts.

Data: 15.09.2020
Miejsce: Hydrozagadka
Door: 19:00
Start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: https://www.followthestep.com/pl/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.