Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wystawa pająków w Sky Tower we Wrocławiu [OTWARTE OD 4.05]

  • Spotkanie
  • Wystawa
  • Pod dachem

Wystawa pająków w Sky Tower we Wrocławiu [OTWARTE OD 4.05]

4.05 - 31.12.2021

od 16 zł
informacja organizatora

Czy pająk jest taki straszny, jak go malują? Okazuje się, że nie! Przekonaj się sam, a przy tym poznaj ponad 50 żywych osobników, które czekają na Ciebie w Sky Tower.

Przez najbliższe miesiące #NajwyższyPunktNaMapieWrocławia będzie prawdziwym egzotycznym rajem!

Na wystawie zobaczycie m.in. jednego z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarną wdowę oraz jednego z największych #Theraphosastirmi, nie zabraknie również ptaszników, pająków właściwych, wijów i skorpionów.

O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce.

W ciągu dnia odbywać się będzie również karmienie zwierząt na żywo.

Całość uzupełniają niesamowite rzeźby, instalacje i elementy artystyczne stworzone przez wrocławskich absolwentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Zwiedzający mogą fotografować i filmować wszystkie prezentowane okazy. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.

Podczas wystawy jej opiekunowie odpowiedzą na wszystkie pytania i zainteresują ciekawostkami ze świata pajęczaków. To wystawa dla każdego!

Bliski kontakt z żywymi okazami, może być dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka czy skorpiona.

Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji. Warunkiem uczestnictwa jest zasłonięcie ust i nosa (np. za pomocą maseczki bądź przyłbicy) oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na teren wystawy.

Wystawa znajduje się w Sky Tower, na poziomie +1, w lokalu naprzeciwko Subway. Wejście na wystawę łatwo rozpoznacie – znajduje się przed nim rzeźba ogromnego

bilety
Bilet Normalny
od 25
Bilet Ulgowy
od 20
Bilet Rodzinny (2+2)
od 75
Bilet Grupowy (min.10 osób)
od 16
miejsce

Sky Tower Wrocław

Wrocław, Powstańców Śląskich 95