Young Stars On Tour 2020 | Łódź [ODWOŁANE]

  • Koncert

Young Stars On Tour 2020 | Łódź [ODWOŁANE]

Sobota, 29 sierpnia 2020

17:30

od 49 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Moc muzycznych wrażeń blisko Ciebie!

Young Stars on Tour to najlepsza rzecz, jaka spotka Was tego lata! Nie znajdziecie lepszej okazji, by na wyciągnięcie ręki posłuchać najpopularniejszych, młodych, niezwykle utalentowanych artystów i przede wszystkim dać się ponieść magii Young Stars!
Headlinerem #YSOT2020, obok Sylwii Lipki, najpopularniejszej gwiazdy młodego pokolenia w Polsce, jest jeden z najgorętszych boysbandów w Europie czyli RoadTrip! Wyjątkowości dodaje fakt, że będzie to ich pierwsza trasa koncertowa w naszym kraju, której nie możecie przegapić!
Na naszej trasie koncertowej nie zabraknie także gwiazd Young Stars, czyli Bartka Kaszuby, Agaty Gładysz, Kai Jabłońskiej, Olivii Klinke, którzy jak zawsze gotowi są poruszyć scenę i publiczność swoim muzycznym powerem! Dodatkowe pokłady energii zapewnią TKM&Marianne, Obi oraz debiutujący: Aleksander Kępka, Julia Bińczyk czy Sandra Czuraj. Towarzyszyć nam będą również ambasadorzy czyli najpopularniejsi youtuberzy: Dominik Rupiński, Filip Kłoda, Dominik Łupicki i Zosia Gajewska.
W przeciągu kilku dni odwiedzimy 6 miast w Polsce, zarezerwujcie sobie ten czas w kalendarzu – obecność obowiązkowa!

Ograniczenia wiekowe :

- Osoba małoletnia poniżej 12 roku życia może przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
- Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Link do zgody : https://link.do/rT849
Wszyscy uczestnicy koncertu muszą posiadać bilet wstępu.

Najczęściej zadawane pytania ↓
https://link.do/HJbL6


Bilety z wysyłką DHL zostaną wysłane w ciągu 10 dni od daty zakupu.

miejsce