Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Zagi | Warszawa Główna

 • Koncert
 • Indie
 • Alternatywa
 • Pop
 • Polskie
 • W plenerze

Zagi | Warszawa Główna

Sobota, 10 lipca 2021

19:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

W ramach sobotniej rozbiegówki zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie oraz koncert - Zagi wraz z zespołem!
Otwarcie bram: 19:00
Koncert: 20:00
Zagi to nagrodzona trzema złotymi płytami ZPAV kompozytorka i autorka muzyki i tekstów, która pisze dla siebie, ale również dla innych artystów. Śpiewająca dziewczyna z gitarą – bardzo wyrazista postać na polskiej scenie muzycznej. Jej emocjonalny wokal i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzającą się w jej zespole ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, alternatywa.
Na swoim koncie ma 5 albumów:
LP „Prześwit” (2020 wyd. Popcorn Records),
EP “Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland),
LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. WMP)
EP „UKE” (2013 wyd. własne)
EP „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne)
Zagi zagrała supporty przed takimi artystami jak:
Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Years & Years, Mela Koteluk, Piotr Rogucki, Lemon, Pablopavo i Ludziki, Ted Nemeth, Mela Koteluk, Paweł Domagała, czy Voo Voo.
Artystka wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak:
Pol’and’Rock Festival, Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, II Czech Ukulele Festiwal i wiele innych!
Najnowszy album pt. „Prześwit” (2020, wyd. Popcorn Records) to wyjątkowy krążek który powstał w bardzo nietypowy sposób. Piosenki, które na nim ułyszymy Zagi stworzyła podczas 11 transmisji online, które prowadziła na swoim kanale youtube w trakcie lockdownu. W całym procesie tworzenia każdej z ośmiu piosenek aktywnie uczestniczyli fani artystki, a proces ten wciąż można oglądać na youtube!

miejsce

Warszawa Główna

Warszawa, Kolejowa 8/10

Warszawa Główna to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy! Ulokowany w centralnej części stolicy bar, klub i letnia scena to odpowiedź na stale rosnące potrzeby miejskiej tkanki.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Warszawa Główna | Major SPZ

  Czwartek, 29 lipca 2021

  Warszawa

  Niedaleko do Berlina, dwie godziny, max godzina. Major SPZ w Warszawa Główna!Koncert + afterparty:Major SPZ + guest/sBilety w przedsprzedaży:40 zł / 45 zł / 50 złTimetable:Rozpoczęcie wydarzenia 20:00Start koncertów: 21:00Afterparty od 00:00-----------29.07 | ThursdayStart from 7PM till the last wo/man on the dancefloor.Warszawa Główna (ul. Kolejowa 8/10)

 • LAZZ 2021: NON-STOP EDITION

  Czwartek, 29 lipca 2021

  Warszawa

  W ubiegłym roku padały zmyślne hasła w duchu: „Zapomnij o wyjeździe do Lazz Vegas czy Lazz Palmas i wybierz się do nas”, deklarowaliśmy także gromkie „Lazz nie dogoniat”, aż wreszcie krzyczeliśmy z płockiej sceny „Lazz rąk w górę, łapy łapy!”.Dzisiaj po ponadrocznej przerwie, nieobecności w płockim nadleśnictwie - powracamy w miejskiej, odświeżonej formule „NON-STOP EDITION”, co w praktyce oznacza tyle, że od 29 lipca (czwartek) do 1 sierpnia (niedziela) będziemy nieprzerwanie grać w nowo powstającej miejscówce Warszawa Główna (Kolejowa 8/10), co daje nam rekordową ilość 96 godzin nieskrępowanej zabawy w rytmie elektronicznych szlagierów, które wyjdą spod ręki naszej utalentowanej muzycznej społeczności.Od kilku lat spotykaliśmy się w płockim nadleśnictwie, ale z racji wyjątkowych czasów i okoliczności, postanowiliśmy przenieść festiwalowego ducha do Warszawy, aby w samym jej sercum przypomnieć, że najważniejsze wartości, jakie nam przyświecają to: „muzzyka”, „jedzzenie” i „przzyjaciele. Dołącz do nas!2907 | ThursdayzSaint PeterTechnovyERezzProfessor SaibertinNOIREnlatLopez DJHornetRoysatHENRY / JAVIERPiaseckiMabuAlthermoMust SaidNajKiLukasz Sibiga3007 | FridayzOLIVER DEUTSCHMANNScrabySir UlikLuke CaspiAddy-ZDrumadditionPiaseckiPIURAdam ObrębskiHoliday80Tha NootaThe PickPiotr HoEM ILLDJ Zafrica3107 | SaturdayzBohemian OkoMiniailovVaragvaMax Tran VanNBSEEdwin DJ SebassJoshLarixKemotMaciej KozakKEVSCeglarek0108 / SundayzFedotov SvaranuarrrrrShazzeLitvinkoContactSurowy StanSkullFellazThomas PackerSantos JuniorZaga’to

 • Warszawa Główna | Wiśnia Bakajoko

  Warszawa Główna | Wiśnia Bakajoko

  Czwartek, 5 sierpnia 2021

  Warszawa

  Nawijam i smażę. Wiśnia Bakajoko w Warszawa Główna!Koncert + afterparty:Wiśnia Bakajoko + guest/sBilety w przedsprzedaży:40 zł / 45 zł / 50 złTimetable:Rozpoczęcie wydarzenia 20:00Start koncertów: 21:00Afterparty od 00:00-----------05.08 | ThursdayStart from 7PM till the last wo/man on the dancefloor.Warszawa Główna (ul. Kolejowa 8/10)prod by THE MOON AGENCY

 • Italove: Depaart / Holiday80 / Pitti Schmitti / so:miya | Warszawa Główna

  Piątek, 6 sierpnia 2021

  Warszawa

  ITALOVE to ukłon w kierunku brzmień disco i wszelkich wariacji z tym związanych. Za sprawą muzycznej kapsuły cofniemy się na taneczne parkiety Palermo i Rimini '86, gdzie melodyjny groove mieszał się z głośnymi rozmowami i zapachem perfum.Bookingowy sezon w Warszawa Główna rozpoczniemy od oryginalnej mieszanki rutyny i doświadczenia, bo na pierwszych współgospodarzy serii wybraliśmy madryckich super-bohaterów z Depaart - znanych z występów na Jasna 1 czy w Luzztro, a także z animowania nocnego życia madryckiej bohemy artystycznej, a także naszych starych przyjaciół: Holiday 80 - mający na swoim koncie potężne wydawnictwa w/dla The Very Polish Cut Outs, a także rezydent stołecznego klubu Jasna 1 i twórca serii K.O.D. / Komitet Obrony Disco - Pitti Schmitti. Nieprzypadkowo padło właśnie na te postacie, bo to właśnie muzyka przez nich grywana definiuje wprost stylistykę, zwaną popularnie "italo-disco" czy „dark disco”Depaart / MadridHoliday80 / WarsawPitti Schmitti / Warsawso:miya / Warsaw

podobne wydarzenia
 • Image preview
  Koncert
  Rock
  Polskie
  W plenerze

  Jutro, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 69 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji. • XXX na Pradze - 27.07.2021 •Clock Machine to zespół, którego frontmanem jest Igor Walaszek, znany z projektu Bass Astral x Igo. Ich styl to mieszanka tradycyjnego rocka z elementami funku. Na swoim koncie mają trzy albumy studyjne i jedną EPkę. Na ostatniej płycie, “Prognozy”, zadają pytania i dogłębnie analizują różne oblicza relacji międzyludzkich.Data: 27.07.2021Otwarcie: 18:00Start: 19:30Miejsce: Praga CentrumBilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze • Praga Centrumul. Szwedzka 2/4 Hala 10 03-429 Warszawawww.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Środa, 28 lipca 2021, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 49 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji. Skład JWP / BC można spokojnie uznać za legendę polskiego hip-hopu - są oni obecni na warszawskiej scenie hip-hopowej prawie od początku jej istnienia. Crew (skupione pierwotnie tylko wokół graffiti) powstało w 1996 roku w dzielnicy Bielany, a w jego szeregach działali wówczas m.in. Nizor, Josk, Eros, Glok - w późniejszych latach do grupy dołączyli także Goal i Meat. Ostatnim wydawnictwem JWP/BC jest mixtape „20”, wydany w 2017 roku na 20. rocznicę istnienia grupy. W 2020 roku na rynku pojawił się ich album „Koledzy” mixed Falcon1.Otwarcie: 18:00Start: 19:30Miejsce: Praga CentrumWięcej informacji: goingapp.pl/latonapradze • Praga Centrumul. Szwedzka 2/4 Hala 10 03-429 Warszawawww.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Czwartek, 29 lipca 2021, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 59 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Sarsa zadebiutowała w programie The Voice of Poland, który był dla niej trampoliną do kariery. Jej piosenki podbijały szczyty list przebojów, a debiutancki singiel "Naucz mnie" uzyskał status Diamentowego Singla i był najlepiej sprzedającym się utworem polskiego wykonawcy w 2015 roku. Do tej pory wydała trzy albumy: "Zapomnij mi" (2016), "Pióropusze" (2017) i "Zakryj" (2019). Każdy z krążków uzyskał status Platynowej lub Złotej Płyty. Artystka tworzyła również piosenki dla Ewy Farny, Antka Smykiewicza, Moniki Lewczuk, Patricii Kazadi czy Blue Cafe.Data: 29.07.2021 r.Miejsce: Praga CentrumDrzwi: 18:00Start: 19:30Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)
Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.