Zakupoholicy | Zoom.us

  • Stand-up i impro

Zakupoholicy | Zoom.us

Środa, 25 listopada 2020

21:00

od 10 do 40 zł

Kto raz wszedł na Zalando, dla tego nie ma odwrotu… Bo jakby cienko nie było z hajsem, choćby się miało jeść kaszę z sosem ze słoika przez cały kolejny miesiąc, to zawsze znajdzie się jakaś promka nie do pominięcia, akurat ostatnia sztuka w twoim rozmiarze, do tego dostawa za darmo, i na zwrot jest przecież aż 100 dni… A jak już na prawdę krucho z kasą, to można dać upust swoim słabostkom i iść na małe kompulsywne zakupy do Rossmanna: mydełka -20%, tusz do rzęs 2 w cenie 1, zniżka na cały asortyment – tylko dla klubowiczów. A po – małe poczucie winy: paczki wstydu, pakunki i siatki chowane przed pozostałymi domownikami, wymijające odpowiedzi na pytania „Nowe?”. Wszystko to jednak zakupoholicy są w stanie znieść, aby przez chwilę poczuć, że panują nad światem artykułów, produktów i wiktuałów. Złoci konsumenci, jednocześnie zupełnie tracący kontrolę nad swoim portfelem…

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany dedykowany miłości do zakupów i jej ofiarom.

Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania

Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć w przycisk CO ŁASKA

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:
1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.