Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Zalewski | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Zalewski | Krynica Źródłem Kultury

Czwartek, 15 lipca 2021

20:00

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Krzysztof Zalewski zawita do Krynicy-Zdroju

Krzysztof Zalewski zawita 15 lipca 2021 roku do Krynicy-Zdroju. W czwartkowy wieczór zagra wyjątkowy koncert dla swoich fanów. Organizatorzy zapraszają na godzinę 20:00 do Pijalni Głównej.

Zalewski jest piosenkarzem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą oraz kompozytorem. Na scenie występuje od wielu lat i ma sporą rzeszę zwolenników. W jego gablocie znajdują się m.in. trzy Fryderyki (utwór roku, teledysk roku i nowe wykonanie). Tworzy zróżnicowaną muzykę. W jego utworach przewija się rock, pop, heavy metal, ale też muzyka alternatywna.

Jeśli przyjrzeć się bliżej jego singlom każdy fan zwróci uwagę choćby na takie tytuły, jak: Polsko, Luka, Początek, Kurier, Sobie i Wam, Annuszka czy też Wszystko będzie dobrze. Występuje na własny rachunek, ale jest znany również z innych występów, m.in. pod szyldem zespołu Męskie Granie Orkiestra. Jego kariera na dobrą sprawę rozpoczęła się po wygranej w programie telewizyjnym Idol. Od tej pory zaczął stawiać na siebie i własne pomysły.

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).