Zatańczę z Klaudią Antos w Warszawie EDYCJA SPECJALNA

  • Warsztat

Zatańczę z Klaudią Antos w Warszawie EDYCJA SPECJALNA

Sobota, 5 czerwca 2021

10:30

od 129 

Tej wiosny wracamy do Was w wielkim stylu!
Popularna i uwielbiana przez wszystkich nagrywka taneczna - teraz będziesz mógł ją wytańczyć. Projekt poprowadzi wszechstronnie utalentowana i niezwykle charyzmatyczna, światowej klasy tancerka.

Będziesz miał/a możliwość:
Zatańczyć z Klaudią Antos w 8. miastach (Lublin, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Szczecin, Poznań oraz Warszawa),
Wzięcia udziału w #Competition
Wygrania udziału w warsztatach finałowych. Podczas nich wyłonimy najlepszych tancerzy, którzy dodatkowo wygrają nagrodę główną, czyli udział w profesjonalnym nagraniu video w choreografii Klaudii Antos.

A jak to będzie wyglądało?
Nauczysz się dwóch choreografii w oparciu o streetowe nurty takie jak Hip-hop, New age w połączeniu z innymi stylami. Na koniec zajęć uczestnik #Competition zaprezentuje jedną choreografię. Klaudia wybierze osoby, które jej zdaniem najlepiej zatańczą i zaprosi je na warsztaty 05.06.2021r w Warszawie. Podczas nich weźmiesz udział w finałowym #Comeptition i będziesz mógł/a wytańczyć nagrodę główną.
Czeka na Ciebie profesjonalny projekt! Nauczysz się: choreo, ustawień, przejść i przede wszystkim pracy z kamerą. Dzięki temu łatwiej będzie Ci w przyszłości wziąć udział w komercyjnych projektach dla tancerza.

Więcej o Klaudii?
Tańczyła m.in. z: Jennifer Lopez (Miami Super Bowl 2020), Becky G (MTV Europe Music Awards 2019), Niką Kljun, Parris Goebel i wieloma innymi światowej sławy artystami. Ich występy obejrzało dotychczas setki milionów internautów. Klaudii energii nie da się oprzeć. Taniec i scena to jej żywioły, a sztukę władania nimi opanowała do perfekcji. Każdy jej występ na scenie jest pełen elektryzującej energii i siły z lekką nutką cudownej kobiecości. W swoim dorobku artystycznym ma kilkadziesiąt udziałów w światowych produkcjach, festiwalach oraz tanecznych eventach. Wielokrotnie występowała w teledyskach najbardziej topowych polskich oraz zagranicznych artystów.
Klaudia Antos to kobieta, która jest świetnym przykładem na to, że ciężka praca, zaangażowanie i determinacja do osiągnięcia celu się opłaca. Weź udział w projekcie i przekonaj się sam/a!

CO ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ?
Tancerze, którzy chcą wziąć udział w #Competition muszą posiadać tzw. Bilet ,,#Competition" lub ,,VIP + #Competition''.

DATA I MIEJSCE: 05.06.2021, DanceBook Academy
START: 10:30 VIP: 10:00
Choreograf: Klaudia Antos

Zajęcia: 2x Choreografia Hip-Hop/ New Age

CO TO ZA STYLE TAŃCA?
Hip Hop to styl oparty przede wszystkim na połączeniu najpopularniejszej obecnie muzyki z pełnym ekspresji tańcem. Jeżeli lubisz R’n’B czy Pop i masz ochotę na potężną dawkę streetowej energii te warsztaty są dla Ciebie! New Age to nowy styl tańca. Łączy on techniki hiphopowe, takie jak locking, popping, funk z elementami new style a nawet jazzu, dzięki czemu choreografie są nadzwyczaj ciekawe.

Ci, którzy jeszcze z Klaudią nie mieli okazji tańczyć, uprzedzamy - będzie się działo! Do zobaczenia w Warszawie!

miejsce

DanceBook Academy

Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 76