Zatańczę z Krzysztofem Wróblewskim w Warszawie

  • Warsztat

Zatańczę z Krzysztofem Wróblewskim w Warszawie

NARESZCIE WARSZTATY!
Tańczymy z Krzysztofem Wróblewskim 13 września w Warszawie.

Niezwykle charyzmatyczny i utalentowany chłopak, tak w jednym zdaniu można opisać Krzysztofa Wróblewskiego. Laureat czołowej dziesiątki na Mistrzostwach Świata w solo i duecie Modern. W 2018 roku został również laureatem Grand Prix i otrzymał tytuł najlepszego tancerza roku federacji WADF w kategorii Modern jazz. Jest tancerzem na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklach takich jak „Notre Dame de Paris” i „Wiedźmin”.

Krzysztof swoją przygodę z ruchem rozpoczął w wieku dziesięciu lat. Absolwent kierunku taniec Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalności Tancerz-Choreograf. Regularnie bierze udział w Mistrzostwach zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Jest twórcą choreografii odnoszących sukcesy zarówno w kraju jak i za granicą. Należy do federacji takich jak: IDO (International Dance Organization) czy PZTF (Polski Związek Tańca Freestyle). Szkoli swój warsztat wśród autorytetów: Brian Friedman, Zoï Tatopoulos, Julia Speisser, Stephen Reynolds, Martino Muller, Marco Chiodo, Dean Anthony Lee i wielu innych.

Podczas 9. edycji programu ,,You Can Dance - Po prostu tańcz!" otrzymał szansę na dalszy rozwój, a to dopiero początek jego artystycznej kariery.

WARSZTATY FOR U
DATA I MIEJSCE: 13.09.2020 Warszawa, Warsztatownia Tańca
START: 14:00

Choreograf: Krzysztof Wróblewski 

Zajęcia: 2x Modern/Jazz

Poziom: OPEN

O STYLACH TAŃCA
Modern jazz (zwany inaczej jazz nowoczesny) to jedna z najbardziej znanych form tańca. Jego fundamentem jest technika tańca klasycznego. To taniec pełen kontrastów, ale jednocześnie łączący ze sobą wiele elementów takich jak: przyspieszanie, zwalnianie, podnoszenie czy opadanie. Jest uwielbiany przez wielu tancerzy przede wszystkim ze względu na możliwość wyrażenia swoich emocji i uczuć poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów ludzkiego ciała. Taniec ten zawiera również podstawowe elementy technik baletu i akrobatyki. Dzięki warsztatom Modern jazz z Krzysztofem Wróblewskim możesz zwiększyć świadomość swojego ciała i bliżej je poznać.
Na początku zajęć czekają na Ciebie ćwiczenia, które wspomogą twoje możliwości ruchowe i rozwój charakterystyczny dla tańca Modern jazz.

RODZAJE BILETÓW

Warsztaty z Krzysztofem Wróblewskim

W cenie biletu: 

- 2x Choreografia z Krzysztofem Wróblewskim (2x 90min.) VIP (bilet specjalny) Warsztaty z Krzysztofem Wróblewskim

W cenie biletu: 

- 2x Choreografia z Krzysztofem Wróblewskim (2x 90min.) 
- Spotkanie z Krzysztofem Wróblewskim (grupowe Q&A)
- Certyfikat udziału w warsztatach w wersji elektronicznej
- Wcześniejsze wejście na warsztaty i wcześniejsze wejście do sali tańca
- Opaska na rękę We are for U
- Limitowany gadżet VIP

Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/regulaminWeAreForU
Zgoda na udział w warsztatach dla osoby niepełnoletniej: bit.ly/zgoda_niepełnoletniego (do porabnia)

Do zobaczenia w Warszawie!
#weareforu #latoforu #krzysztofwroblewski