Zatańczę z Michałem Kalcowskim w Warszawie

  • Warsztat

Zatańczę z Michałem Kalcowskim w Warszawie

NARESZCIE WARSZTATY!
Tańczymy z Michałem Kalcowskim 13 września w Warszawie.

Jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce poprowadzi warsztaty for U. Finalista 9. edycji programu ,,You Can Dance - Po prostu tańcz!" Michał Kalcowski. Tuż po naszych warsztatach Majkel poprowadzi zajęcia w Grecji w ramach IV International Dance Convention NMDF Athens 2020.Tańczy od czwartego roku życia, a miłość do tego odziedziczył po mamie - instruktorce tańca i zajęć fitness. Pierwszych kroków tanecznych nauczył się, oglądając teledyski w telewizji. Michał wielokrotnie stanął na podium Mistrzostw Świata i Europy w tańcu disco oraz hip hop, zaś w tańcu towarzyskim zdobył klasę B (zarówno w tańcu latynoamerykańskim jak i standardowym).Jego motto przewodnie - ,,Samo się nie zrobi" sprawia, że każdego dnia idzie o krok dalej. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt niesamowitych udziałów przy ogólnopolskich i światowych produkacjach telewizyjnych. Niejednokrotnie występował w teledyskach najbardziej topowych polskich oraz zagrnicznych artystów. Na co dzień oprócz warsztatów szkoli innych tancerzy, którzy odnoszą sukcesy m.in. zajmując czołowe miejsca na Mistrzostwach Świata.Michał stanowi inspirację dla wielu młodych ludzi. Jest niezwykle charyzmatyczną osobą i pociąga za sobą tłumy. Uwielbia pomagać innym w drodze do spełnienia marzeń, ponieważ sam wie jak ciężko jest zapracować na sukces.

WARSZTATY FOR U
DATA I MIEJSCE: 13.09.2020 Warszawa, Warsztatownia Tańca

START: 14:00

Choreograf: Michał Kalcowski
Zajęcia: 2x Choreografia Hip-Hop/ New Age

Poziom: OPEN

O STYLACH TAŃCA
Hip Hop to styl oparty przede wszystkim na połączeniu najpopularniejszej obecnie muzyki z pełnym ekspresji tańcem. Jeżeli lubisz R’n’B czy Pop i masz ochotę na potężną dawkę streetowej energii te warsztaty są dla Ciebie! 

New Age to nowy styl tańca. Łączy on techniki hiphopowe, takie jak locking, popping, funk z elementami new style a nawet jazzu, dzięki czemu choreografie są nadzwyczaj ciekawe. 

RODZAJE BILETÓW

Warsztaty z Michałem Kalcowskim

W cenie biletu: 

- 2x Choreografia z Michałem Kalcowskim (2x 75min.) VIP (bilet specjalny) Warsztaty z Michałem Kalcowskim

W cenie biletu: 

- 2x Choreografia z Michałem Kalcowskim (2x 75min.) 
- Spotkanie z Michałem Kalcowskim (grupowe Q&A)
- Certyfikat udziału w warsztatach w wersji elektronicznej
- Wcześniejsze wejście na warsztaty i wcześniejsze wejście do sali tańca
- Opaska na rękę We are for U
- Limitowany gadżet VIP

Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/regulaminWeAreForU
Zgoda na udział w warsztatach dla osoby niepełnoletniej: bit.ly/zgoda_niepełnoletniego (do porabnia)