Żegnaj, laleczko – kryminał improwizowany | Zoom.us

  • Stand-up i impro

Żegnaj, laleczko – kryminał improwizowany | Zoom.us

Niedziela, 29 listopada 2020

20:00

od 10 do 40 zł

Prywatny detektyw, dajmy na to, z Łodzi czy z Los Angeles, prowadzi rutynowe śledztwo w jakiejś mało istotnej sprawie. Gdy nagle znajduje ciało. Motyw? Morderstwo dla spadku, zemsta zazdrosnej kochanki, długi mafijne… Przesłuchiwani świadkowie mącą jedni przez drugich, trop co i rusz się gubi, a wszyscy podejrzani zdają się mieć alibi. Nie na długo.

Zapraszamy na premierowy, improwizowany kryminał w wydaniu komików z Klubu Komediowego, zagrany n ażywo, a do tego – w onlajnie! My pobawimy się z gatunkiem, a gatunek zabawi się z nami! Przy odrobinie szczęścia i dedukcji dowiemy się, kto zabił…
Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:
1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.