Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ZEPPELINIANS - Led Zeppelin Tribute Band w Klubie Mjazzga

 • Koncert

ZEPPELINIANS - Led Zeppelin Tribute Band w Klubie Mjazzga

Piątek, 9 lipca 2021

20:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Koncert zespołu ZEPPELINIANS - w Klubie Mjazzga Elbląg 9 lipca 2021

ZEPPELINIANS to nazwa nowa, znajoma i nieznajoma, ale wszyscy, którzy bacznie śledzili audycje Piotra Kaczkowskiego w Radiowej Trójce wiedzą, co to za zespół! Również słuchacze Gdańskiej rozgłośni radiowej zetknęli się z muzyką tego świetnego bandu. Led Zeppelin to legenda rocka, zespół, który wytyczył nowe ścieżki rozwoju w muzyce blues-rockowej 2 połowy XX wieku. Przez wielu uważany jest za pierwszy zespół hard rockowy, a nawet metalowy. Wielu artystów do dziś wzoruje się na muzyce Led Zeppelin. ZEPPELINIANS próbuje wskrzesić w swej twórczości wszystko to, co zostało w spadku po legendarnej angielskiej grupie. I wychodzi im to bardzo dobrze, rewelacyjnie! Jeżeli lubisz, kochasz muzykę Led Zeppelin, musisz być na koncercie ZEPPELINIANS. Kto raz posłuchał ich utworów, już na zawsze pozostaje im wierny. Koncert 9 lipca w Elblągu w Klubie Mjazzga, o godz. 20.00. Ten koncert połączy pokolenia, będą na nim starsi i młodsi słuchacze. ZEPPELINIANS pokażą Wam, co najlepszego i szlachetnego jest w muzyce Led Zeppelin. Te utwory nigdy się nie zestarzały, mimo że od nagrania pierwszych minęło ponad pół wieku! Koncert obowiązkowy dla fanów klasyki rocka, ale i dla tych, którzy lubią nowsze trendy muzyczne. Zapraszamy. To będzie zjawiskowy wieczór w Elblągu!

informacja organizatora

Zapraszamy do Klubu Mjazzga na koncert zespołu ZEPPELINIANS - TRIBUTE BAND

ZEPPELINIANS tym, którzy regularnie słuchali w ostatnich latach audycji Piotra Kaczkowskiego w radiowej Trójce, zarówno w paśmie popołudniowym, jak i niedzielnej audycji MINIMAX przedstawiać nie trzeba. Słuchacze Radia Gdańsk również mieli okazję kilkukrotnie zetknąć się z muzyką wykonywaną przez zespół. Koncertowali w Polsce i za granicą. Jeśli jesteś fanem muzyki LED ZEPPELIN i chciałbyś usłyszeć ją na żywo, nie możesz przegapić tego koncertu.

POCZĄTEK KONCERTU: godz 20:00 WEJŚCIE DO KLUBU od godz 19:00

Bilety w cenie 50 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

Tych którzy nie słyszeli zespołu zapraszamy do zapoznania się z poniższymi linkami:

https://youtu.be/CU7GR81MkO4

https://youtu.be/is3Sr1vWmyY

https://youtu.be/HtKXNmattoA

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert
  Rock
  Classics
  Pop
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Sobota, 18 grudnia 2021, 20:00

  Hala Sportowo-Widowiskowa, Elbląg, od 80 zł

  Lady Pank LP40Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza. Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowaneMuzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy. Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!